Jeansy dla mężczyzny – najpopularniejsze kolory

Jeansy dla mężczyzny – najpopularniejsze kolory

Męskie jeansy najczęściej oferowane są w odcieniach błękitu i granatu. To uniwersalne, ale niejedyne możliwe rozwiązanie. Zobacz, jakie kolory męskich jeansów będą w tym sezonie na topie.

Jeansy dla mężczyzny – czy kolor ma znaczenie?

Mężczyźni stawiają na praktyczne rozwiązania, dlatego kompletują garderobę tak, by wszystkie jej elementy pasowały do siebie. Dzięki temu obce są im rozważania typu: czy bluzka w kolorze butelkowej zieleni będzie pasowała do jasnobłękitnych spodni? W męskim słowniku nie znajdziemy butelkowej zieleni, o jasnoniebieski też będzie trudno. Jest zielony i niebieski. I to mężczyznom wystarcza. Co nie znaczy, że kompletnie nie zwracają uwagi na kolory. Tyle że ich paleta jest dość ograniczona, bo mężczyźni nie zwracają uwagi na niuanse. Jeśli znajdzie się jakaś kobieta, która pomoże im w zakupach, na pewno będą bardzo wdzięczni.

Niebieskie jeansy – dla mężczyzny w każdym wieku

Niebieskie jeansy to dość naturalne skojarzenie, bo pierwsze spodnie z jeansu były produkowane właśnie w tym kolorze. Do dziś to różnorakie odcienie niebieskiego są najbardziej popularnym kolorem jeansów. Noszą je zarówno kilkuletni chłopcy, jak i stateczni mężczyźni w średnim wieku, a nawet emeryci.

Jest wiele odcieni niebieskiego koloru, począwszy od jasnego błękitu, poprzez jego klasyczną wersję, średni niebieski, granat, aż do ciemnego granatu. Każdy z tych kolorów można śmiało nazwać niebieskim. Przy tym warto zauważyć, że niebieskie jeansy są chyba najbardziej uniwersalnymi męskim spodniami. Nie bez powodu mówi się, że do jeansów pasuje wszystko. Można do nich dobrać nie tylko męskie kurtki jeansowe, ale też bluzy, t-shirty, a nawet koszule i marynarki.

Jeansy szare – dla mężczyzn, którzy lubią czuć się swobodnie

Szare jeansy z przetarciami lub bez to propozycja dla tych chłopców i mężczyzn, którzy stawiają na nieformalny strój. Różnorakie odcienie szarości na jeansowej tkaninie nigdy nie przybierają formalnego charakteru. Szare jeansy doskonale wpisują się w sportową wersję ubioru – najlepiej komponują się z nimi białe t-shirty i wygodne buty sportowe. Do szarych jeansów raczej nie nosi się butów pasujących do garnituru. Podobnie założenie do nich marynarki nie będzie zbyt trafioną stylizacją, aczkolwiek można się o tak odważne rozwiązanie pokusić.

Uśmiechnięty mężczyzna w jeansowej koszuli i jeansach

Męskie jeansy czarne – czy zastąpią spodnie od garnituru?

Czarne męskie jeansy to klasa sama w sobie. Trzeba tylko odróżnić głęboką czerń od ciemnej szarości. Trzeba też powiedzieć, że to właśnie czarne jeansy są najbardziej eleganckie. Co prawda nie we wszystkich sytuacjach będą mogły zastąpić spodnie od garnituru, ale w wielu przypadkach tak. To właśnie je można założyć na nieformalne spotkanie służbowe, na które na pewno żaden szanujący się mężczyzna nie przyjdzie w jeansach szarych lub niebieskich. Głęboka czerń połączona z białym t-shirtem, eleganckimi butami i sportową marynarką jest w stanie zrobić odpowiednie wrażenie i wysłać sygnał: „chociaż to nieformalne spotkanie, traktuję moich rozmówców z należytym szacunkiem”.

Spodnie jeansowe w jakich kolorach powinny trafić do męskiej szafy?

Każde z wyżej wymienionych! Nie jest przecież nigdzie powiedziane, że mężczyzna może mieć tylko jedną parę jeansów. Wręcz wskazane jest, by miał ich kilka. Nieformalne spodnie z przecierkami i przeszyciami na wypad za miasto, niebieskie do pracy, domu i na wizyty u znajomych, szare na wybitnie męskie spotkania, czarne – nawet na pierwszą randkę!

 

Materiał promocyjny
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:ubrania