Dlaczego żyrafa ma długą szyję. Recenzja

bajki pod globusem

Kto wie, dlaczego żyrafa ma długą szyję? My dorośli często w ogóle się nad tym nie zastanawiamy, ma to ma i już. Dzieci natomiast wszystko widzą i wszystkiemu się dziwią, i chciałyby poznać odpowiedź na każde pytanie.

Książeczka o. Leona w bardzo prosty, sympatyczny i mądry sposób opowiada o otaczającej nas rzeczywistości i o tym, jak powstał świat, jak Pan Bóg go stwarzał.

Może być zarówno wstępem do poważnych rozmów, jak i pierwszym kontaktem z zasadami wiary chrześcijańskiej, z różnorodnością naszego świata i jego pięknem.

„Dlaczego żyrafa ma długą szyję” wyposażona jest także w cudowne ilustracje Hanny Lebek, dzięki czemu można ją wielokrotnie oglądać i chętnie wracać do ulubionych stron.

Po jej przeczytaniu z przyjemnością poznałoby się Autora oraz porozmawiało z nim w cieniu jakiegoś drzewa i to na pewno byłaby niezapomniana rozmowa.

Książkę tę polecam każdemu małemu czytelnikowi i rodzicom, którzy chcą rozbudzać w swoich dzieciach ciekawość, dociekliwość oraz wiarę w Boga i w piękno otaczającego świata.

Joanna Srebnicka

Dlaczego żyrafa ma długą szyję?
o. Leon Knabit OSB
Format 200 x 200
Stron 36
Oprawa twarda
Wydawnictwo Esprit

Zapraszamy do działu recenzji Miasta Dzieci! 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Dlaczego żyrafa ma długą szyję. Recenzja