Weleda
Weleda Baby

Dlaczego żyrafa ma długą szyję. Recenzja

bajki pod globusem
📖 Czyta się średnio w 1 min. 🕑
Książeczka o. Leona w bardzo prosty, sympatyczny i mądry sposób opowiada o otaczającej nas rzeczywistości i o tym, jak powstał świat, jak Pan Bóg go stwarzał.

Może być zarówno wstępem do poważnych rozmów, jak i pierwszym kontaktem z zasadami wiary chrześcijańskiej, z różnorodnością naszego świata i jego pięknem.

Dlaczego żyrafa ma długą szyję wyposażona jest także w cudowne ilustracje Hanny Lebek, dzięki czemu można ją wielokrotnie oglądać i chętnie wracać do ulubionych stron.

Po jej przeczytaniu z przyjemnością poznałoby się Autora oraz porozmawiało z nim w cieniu jakiegoś drzewa i to na pewno byłaby niezapomniana rozmowa.

Książkę tę polecam każdemu małemu czytelnikowi i rodzicom, którzy chcą rozbudzać w swoich dzieciach ciekawość, dociekliwość oraz wiarę w Boga i w piękno otaczającego świata.

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Joanna Srebnicka

Dlaczego żyrafa ma długą szyję?
o. Leon Knabit OSB
Format 200 x 200
Stron 36
Oprawa twarda
Wydawnictwo Esprit

Zapraszamy do działu recenzji Miasta Dzieci! 

577 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent