Brak Ci pomysłów na prezenty świąteczne dla dzieci? Sprawdź te propozycje!
UD

Brak Ci pomysłów na prezenty świąteczne dla dzieci? Sprawdź te propozycje!

Brak Ci pomysłów na prezenty świąteczne dla dzieci?
📖 Czyta się średnio w 4 min. 🕑
Może się wydawać, że kupno prezentu dla naszych pociech, będzie najprostsze z całej listy, jaką mamy przed świętami, ale to złudne. Dzieci jest trudno zaskoczyć. Powiemy Ci, co kupić, żeby prezent był wyjątkową i na długo zapamiętaną niespodzianką.

Prezent dla najmłodszego dziecka

Twoja najmłodsza pociecha ma w swoim pokoju tyle zabawek, że nie ma gdzie stanąć nogą i marzy o kolejnym zestawie klocków? Nerwowo przeszukujesz strony internetowe, szukając inspiracji na oryginalny prezent? Pomysłów jest wiele.

Dzieciaki uwielbiają ruch, a szczególnie wspinać się na drzewa i wysokie przeszkody, więc idealną propozycją będzie voucher na wspinaczkę ściankową. To doskonały pomysł na prezent na święta dla niej, który rozwija sprawność fizyczną, poprawia kondycję, ale także uczy odwagi, pomaga walczyć z lękami i słabościami pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Wspinanie się wzmacnia wszystkie mięśnie i pozytywnie wpływa na pewność siebie, bo pokazuje, że każdy cel jest do osiągnięcia, a także rozbudza ambicje. To sport, który dostarczy Twojemu dziecku mnóstwo adrenaliny i dobrej zabawy.

Każdy z nas jest łasuchem, a dzieci szczególnie. Idealnym pomysłem na trafiony prezent na święta będzie wizyta w manufakturze tajskich lodów. O ich wyjątkowości decyduje wyrazisty smak, a ogromną zaletą są dodawane naturalne, świeże owoce oraz inne dodatki. Podczas wizyty w lodziarni dziecko samo wybierze składniki i skomponuje je według własnego pomysłu z ulubionych smaków. Widowiskowy jest także proces powstawania każdej porcji lodów. To prezent, który będzie ucztą dla oczu i podniebienia Twojego dziecka.

W chmurach i pod wodą, koniecznie sprawdź tę propozycję!

Brak Ci pomysłów na prezenty świąteczne dla dzieci? Sprawdź te propozycje!Może się okazać, że w tym wieku jest niezwykle trudno kupić trafiony i oryginalny prezent. Na szczęście mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi. Możesz zaskoczyć młodego człowieka voucherem na lot szybowcem. Wyjątkowość tego statku powietrznego polega na braku silnika i zależności od natury – zimnych i ciepłych prądów powietrza, dzięki czemu jest to najbezpieczniejszy samolot. Tą wartością dodaną będzie nauka, którą młody człowiek może czerpać w czasie lotu. Piękne widoki i niezakłócone hałasem silnika obserwowanie przyrody, będzie nietuzinkowym prezentem dla każdego nastolatka.

Przenosząc się z przestworzy pod wodę, młody człowiek będzie zaskoczony znalezionym pod choinką voucherem na naukę nurkowania. To jedna z propozycji dla osób, których żywiołem jest woda. W czasie kursu zostaną przeprowadzone zajęcia praktyczne, które zostaną poprzedzone teorią. Podczas zajęć, młody człowiek cały czas pozostaje pod opieką profesjonalnego instruktora oraz otrzymuje niezbędny sprzęt. Ekscytujące wrażenia i dobra zabawa gwarantują szeroki uśmiech Twojej pociechy, a być może będzie to początek nowej pasji?

Tor gokartowy i robotyka pomysł na prezent świąteczny nie tylko dla chłopca

Chcąc być oryginalnym i nie dając kolejny raz synowi zdalnego auta, podaruj mu czas na torze kartingowym za kierownicą gokarta. To będzie niezapomniana przygoda, która pozostanie w pamięci Twojej pociechy na długo, bo który z chłopców nie chciałby być Kubicą? To bezpieczne miejsce, gdzie można spróbować dynamicznej jazdy, poćwiczyć refleks i sztukę panowania nad pojazdem. Karting służy szkoleniu i zabawie, kształci i wychowuje. To przede wszystkim dobra zabawa, która rozwija ducha rywalizacji i może być drzwiami do kariery w sportach motorowych. Wrażenia z jazdy gokartem są niesamowite i dają dużą dawkę adrenaliny. Twój syn ucieszy się z tak niebanalnego prezentu.

Każdy młody miłośnik robotów z pasją do majsterkowania i skłonnościami do rozkręcania wszystkiego, co mechaniczne, doskonale odnajdzie się na warsztatach robotyki. Dzieciaki uczą się tam konstruowania działających robotów ze specjalnych zestawów. Uruchomienie własnego pojazdu lub łazika marsjańskiego daje ogromną satysfakcję i radość. Obdarowany taki prezentem Twój syn nauczy się kreatywnego i logicznego myślenia, choć na początku będzie konstruował zgodnie z otrzymaną instrukcją, to na koniec dostanie szansę dobudowania dowolnych elementów. Następnie będzie tworzył algorytm i wprowadzi go do programu, aby ożywić swojego robota, który będzie miał do zrealizowania misję. Dzięki warsztatom z robotyki Twoje dziecko wejdzie w niezwykły świat nowoczesnych technologii i futurystycznych maszyn.

Materiał promocyjny

280 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent