Angielski dla dzieci w domu i szkole. Recenzja

W domu i szkole recenzja zestawu
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Wróćmy jednak do zawartości kartonowego opakowania. Zaraz po podniesieniu pokrywki naszym oczom ukazują się karty zamknięte w strunowym woreczku. Są zrobione z solidnego kartonu, który nie niszczy się szybko pomimo wielokrotnego używania.

Każda karta jest dwustronna i dwujęzyczna.

Na każdej znajdziemy kolorowy obrazek, który jest czasami śmieszny i zabawny szczególnie przy zwrotach np. co umiem robić czy co robię w szkole. Rysunki są podpisane z tym, że jedna wersja jest po polsku i wówczas znajduje się w jasnofioletowej ramce, druga po angielsku i tym razem jest mocno czerwona obwodówka. Z kart możemy się nauczyć słów związanych z kuchnią, łazienką, szkołą, komputerem, pokojem oraz ogólnie domem. Nauczymy się liczyć do 20, a także możemy przyswoić podstawowe zwroty związane z codziennością i zwykłymi czynnościami.

W maleńkiej książeczce znajdziemy podstawowe informacje jak zabrać się do tego pakietu i jak można karty wykorzystać do nauki poprzez zabawę – są to bardzo cenne wskazówki nie tylko dla rodziców, ale także dla nauczycieli.  Znajdziemy tutaj mi.in połączenie rysunków z ich nazwami, trzeba uzupełnić wykropkowane miejsce odpowiednim słowem, zaś na samym końcu znajduje się malutki mini słowiczek oraz tekst piosenki w polskiej jak i angielskiej wersji.

Płyta wzbogaca nie tylko słownictwo, ale przede wszystkim uczy dzieci prawidłowej wymowy i osłuchania się z językiem.

Zawiera nagrania wszystkich słówek oraz zdań umieszczonych na kartach, a dodatkowo znajdują się niej piosenki do wspólnego śpiewania.

Cały pakiet to gwarancja wysokiej jakości, gdyż wszystko zostało idealnie dopracowane i dopięte na ostatni guzik. Taka nauka przez zabawę to gwarancja sukcesu. Moja córka w ciągu kilku dni z przyjemnością „rozgryzła” całą zawartość i miała ogromną satysfakcję z osiągniętych wyników. Teraz co parę dni powtarza to, czego się do tej pory nauczyła.

Zestaw Angielski dla dzieci w domu i szkole to wiele godzin przyjemnej, bezstresowej i owocnej nauki.

Katarzyna Jakuszko

Więcej informacji o zestawie Angielski dla dzieci. W domu i w szkole  na stronie Kapitan Nauka

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent