10 cytatów na Dzień Babci i Dziadka

laurka na dzień babci

W styczniu babcie i dziadkowie obchodzą swoje wielkie święto. Laurki, wierszyki, upominki, mnóstwo pozytywnych emocji i wzruszeń. Do życzeń można dołączyć ciepłe słowa o babcinym oddaniu i dziadkowej miłości. Cytaty na Dzień Babci i Dziadka to piękne dopełnienie każdej laurki.

Krótkie złote myśli zawierają często w tak zwanej „pigułce” coś, co czujemy, chcielibyśmy przekazać, ale trudno nam ubrać to w słowa. Szczególnie w przypadku osób dla nas najważniejszych okazuje się, że temat uczuć jest tak obszerny i nacechowany emocjami, że trudno zawrzeć go w jednym zdaniu. Mamy nadzieję, że kilka przysłów i cytatów pomoże wnukom wyrazić wszystko, co chcieliby powiedzieć babci i dziadkowi w dzień ich święta!

10 cytatów na Dzień Babci i Dzień Dziadka.

 

To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka. (Rudolph Giuliani)

Cytaty na Dzień Babci. Życzenia dla babci

Doskonała miłość czasem nie przychodzi aż do pojawienia się pierwszego wnuka.

(przysłowie walijskie) 

Babcia i jej miłość. Cytaty na dzień babci i dziadka. Teksty na laurkę dla babci.

Ogród miłości wyrasta w sercu babci. (autor nieznany)

Dzień Babci życzenia na laurkę cytaty o babci

 Stanie się babcią jest wspaniałe. W jednej chwili jesteś tylko matką. W następnej jesteś wszechwiedzącą i prehistoryczną osobą. (Pam Brown)

Cytaty o Babci. złote myśli na dzień babci i dziadka

Gdy dziadkowie wchodzą drzwiami, dyscyplina wylatuje przez okno. (Ogden Nash)

Dzień Dziadka cytaty o dziadku i babci. Życzenia dla dziadka  Babcia – dziedzictwo intencji, nadzieje i marzenia, odpoczynek serca w pieszczocie, niekończąca radość przeglądania się w jej oczach. (Stephen Littleword)

10 cytatów o babci i dziadku.

Bóg nie mógł być wszędzie, więc stworzył babcię. (autor nieznany)

życzenia dla babci i dziadka. Cytaty o babci

Powodem, dla którego wnuki i dziadkowie tak dobrze się dogadują, jest to, że mają wspólnego wroga. (Sam Levenson) Cytaty na Dzień Babci i Dziadka na laurkę

 Babcia jest trochę rodzicem, trochę nauczycielem i trochę najlepszym przyjacielem. (autor nieznany)

Cytaty na Dzień Babci. Złote myśli na Dzień Dziadka.

Dziadkowie dają bezwarunkową miłość, oparcie i od czasu do czasu zastrzyk gotówki. Miejsce, gdzie wnuki zawsze mogą przyjść, jeśli tego właśnie potrzebują. I nie mówią im, co powinni zrobić, bo to aż w nadmiarze otrzymują od rodziców. Pozwalają wnukom samym rozwiązywać swoje problemy.  (Jennifer Weiner)

Cytaty na Dzień Babci i Dziadka. Złote myśli na dzień babci i dziadka

Babcia to wielofunkcyjne pogotowie rodzinne. (Józef Bułatowicz)

Przeczytaj także:

 

Anna Perlińska-Supeł

Anna Perlińska-Supeł

Najlepsza kucharka i mama rezolutnego kilkulatka oraz kilkumiesięcznego urwisa. Kocha książki dla dzieci i uważa, że MiastoDzieci.pl powinno pisać głównie o nich. Pracuje też w liceum i trochę ukrywa przed uczniami swoją słabość do koncertów heavymetalowych. Szalona fanka grzybobrania – uważa, że jesień powinna trwać cały rok.

ania@miastodzieci.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie