Latający dywan. Opowieści przedmiotów w MNK. Światełko mądrości

📅 sobota 10.12.2022
🎫 15zł
latajacy dywan
Latający dywan. Opowieści przedmiotów to cykl spotkań dla dzieci z rodzicami, odbywających się w konwencji miniatur teatralnych, w których ważną rolę odegra improwizacja i interakcja z widzem.

10.12.2022 (sobota), godz. 12:00
Gmach Główny, al. 3 Maja 1, wystawa „Nowy początek. Modernizm w II RP”
Zimowa bajka z serca miasta. O tym, że czasem w grudniu nawet w miejskich zaułkach kryje się magia
Spotkanie w ramach weekendu „3 x M: Miasto, Masa, Maszyna”

Opowiada:
Cieszka Żółtko – aktorka, mim i opowiadaczka historii. Od lat związana ze Stowarzyszeniem Sztukmisja, które stara się za pomocą środków teatralnych i parateatralnych dać widzowi przestrzeń do przemyśleń i stawiania pytań o sens istnienia, istotę piękna, prawdy i miłości. Działa w nim jako aktorka, asystent reżysera i edukatorka. Prowadzi warsztaty teatralne, wykłady na temat języka ciała, świadomości sceny i wykorzystania technik teatralnych w edukacji. Lubi piec chleb i rozmawiać z ludźmi. Ale czasem woli pomilczeć.
Gdy była mała, marzyła, że jak dorośnie i będzie mogła robić co chce – przestanie się myć, spać i jeść brukselkę. Nie je brukselki.

Ważne informacje:

Cykl skierowany do dzieci w wieku 4–7(8) lat
Spotkania odbywają się w różnych oddziałach MNK w wybrane soboty
Czas trwania: ok. 45 min
Cena: 15 zł od osoby
Ograniczona liczba miejsc w grupie

Jak się zapisać:

Bilety: https://bilety.mnk.pl/
Możliwość zakupu biletu od: 17.10.2022
Informacje: Centrum Informacji i Rezerwacji MNK – rezerwacja@mnk.pl lub tel. 12 433 57 44 (w godz. 9:00–16:00 w dni powszednie)
W razie rezygnacji z udziału w działaniu edukacyjnym bilety zakupione przez internet nie podlegają zwrotowi
Na pytania dotyczące spotkań odpowie koordynatorka cyklu Jagoda Gumińska-Oleksy – jguminska@mnk.pl