Czego pragną kobiety? Przyjdź, posłuchaj, zaczerpnij!

parafia św. Józefa Rzemieślnika
📅 poniedziałek 06.03.2017 do sobota 25.03.2017
Czego pragną kobiety? Przyjdź, posłuchaj, zaczerpnij!
Rekolekcje wielkopostne dla mam z małymi dziećmi.
Wielki Post. Jesteś mamą i zastanawiasz się jak pogodzić dobre przeżycie tego ważnego okresu z opieką nad dzieckiem, wymagającą przecież Twojej nieustannej obecności? Chcesz odkrywać swoją kobiecość jako dar Boga i drogę do Niego?

Przyjdź na nasze rekolekcje, posłuchaj i zaczerpnij!

Już po raz dziewiąty Grupa Mam “Macierzanka” zaprasza na wyjątkowe rekolekcje wielkopostne dla mam z małymi dziećmi, które odbędą się w dniach 23-25 marca 2017 r. w parafii św. Józefa Rzemieślnika przy Rynku Podgórskim w Krakowie.

W tym roku rekolekcje pod hasłem „Czego pragną kobiety?” wygłosi o. Paweł Drobot CSsR – dyrektor Centrum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów i Domu Rekolekcyjnego MB Nieustającej Pomocy oraz opiekun duchowy Dzielnych Niewiast – wspólnoty kobiet działającej przy Redemptorystach w Krakowie.

Temat rekolekcji nawiązuje do historii spotkań kobiet z Jezusem. Chcemy zaprosić uczestniczki do przeżycia przygody na drodze, której przewodniczkami będą trzy kobiety: Samarytanka, Nawrócona grzesznica oraz Maryja. Będą prowadzić nas na ścieżkach naszych pragnień, przebaczenia, uzdrowienia uczuć i relacji, oraz odkrywania obecności Boga w naszym życiu.

W programie rekolekcji m.in.: Msza św. z nauczaniem oraz możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, podczas którego dzieci będą miały zapewnioną opiekę. W sobotę uczestniczki usłyszą świadectwo i będą mogły wziąć udział w modlitwie wstawienniczej.

Organizatorki rekolekcji, jak co roku, przewidują możliwość nakarmienia i przewinięcia dziecka w przyjaznym miejscu oraz kącik zabaw dla dzieci w nawie bocznej.

Macierzanka zaprasza również na swoje cykliczne spotkania. Po szczegóły zapraszamy na stronę www.macierzanka.org.pl oraz na fb https://pl-pl.facebook.com/Macierzanka-290884284260667/

Każda mama i każdy maluch będą bardzo mile widziani!