Afery z Miłością. Spacer Detektywistyczny dla Dzieci

📅 sobota 25.02.2017
20 zł od dziecka
Elektryczna Dziewczyna
Zapraszamy na nietypowy spacer walentynkowy!  Dlaczego? Ano dlatego, że …

….Różne są rodzaje miłości. Kochać można człowieka. Na przykład siostrę czy brata. Albo rodziców. Czasem ktoś kocha najbardziej samego siebie.
Ale kochać można też bardziej nietypowe rzeczy, na przykład malowanie po ścianach, albo hodowanie gołębi pocztowych. Albo rządzenie innymi ludźmi.

Kogo lub co kochali ludzie w Krakowie? Co z tych miłości wynikało? O tym będzie nasz spacer.

Odwiedzimy miejsca w centrum Krakowa, związane z historiami dużych i małych miłości (czy miłość w ogóle może być mała?). Wytropimy jej ślady w mieście.

Trasa spaceru ułożona jest tak, aby maksymalnie dużo czasu spędzać we wnętrzach (wchodzimy na dłużej do klasztoru Franciszkanów oraz Domu Matejki, potrzebujemy ok.10-15 min,aby przemieścić się pomiędzy obiektami na trasie).

Wycieczki testowane są na dzieciach (własnych)!

– Cena: 1 Dziecko – 20 zł, Rodzeństwo: zniżka (drugie i kolejne Dziecko – 15 zł). Rodzice i Opiekunowie – bezpłatnie. Prosimy też o przygotowanie 1 zł/os. za wstęp do Muzeum Domu Matejki.
– Czas spotkania i wiek uczestników:

I GRUPA: godz. 11:00 – Dzieci 6-7 lat
II GRUPA: godz. 14:00 – Dzieci 8-10 lat
– Miejsce spotkania: Pętla tramwajowa na Salwatorze
– Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, KONIECZNA JEST REZERWACJA telefoniczna lub mailowa: tel. +48 697 367 511 mail: fishkakrakow@gmail.com

*****
Pani Fishka. Jest mamą. Jest przewodniczką miejską. Jest też historykiem sztuki, a ci ludzie dobrze wiedzą jak tropić tajemnice. Zapytajcie rodziców – opowiedzą Wam o najsłynniejszym polskim historyku sztuki – Panu Samochodziku. Pani Fishka też jest niezła w te klocki. No i ma miażdżącą przewagę nad Panem Samochodzikiem – współpracuje z dziećmi. Dzieci natomiast wiedzą najlepiej co i gdzie.

*****
Zapraszamy na cykl tajemniczych spacerów po Krakowie dla dzieci.

Co miesiąc wpadamy na trop sensacji. Co miesiąc wyruszamy w miasto śladem zagadkowych krakowskich zjawisk. Uczymy się widzieć, zauważać i wysnuwać wnioski. Odkrywamy sekrety takie, że ho ho.