UD

Magnesy na lodówkę – pomysł na prezent dla taty

Magnesy na Dzień Taty pomysł na prezent
Zbliża się Dzień Ojca? Twój tata ma urodziny? To idealna moment, aby z tej okazji wręczyć tatusiowi wspaniały prezent! Proponujemy zestaw magnesów, który w bardzo prosty sposób własnoręcznie wykonasz z pomocą naszego tutorialu video. Do dzieła!

Do przygotowania magnesów dla taty potrzebne są:

– folia magnetyczna A4 (do kupienia w sklepie papierniczym/wielobranżowym),
– wycinanki pobrane i wydrukowane z naszej strony, które znajdziesz tutaj:


– zdjęcia portretowe twojego taty,
– nożyczki,
– kolorowe kredki/mazaki,
– klej introligatorski,
– pędzelek.

Jak zrobić magnesy na Dzień Taty?

1. Wydrukowane elementy wytnij wzdłuż linii, zostawiając ok. 0,5cm przestrzeni na zewnątrz (to przyda nam się później). W zależności od tego, którą wycinankę wybierzesz, możesz uprzednio pokolorować elementy lub skorzystać z już pokolorowanej wersji.

2. Wycięte elementy oraz zdjęcie Twojego taty przyklej klejem introligatorskim do folii magnetycznej. Nałóż klej pędzelkiem i postaraj się, aby był rozprowadzony równomiernie. Palcami możesz wygładzić ewentualne bąbelki powietrza. (UWAGA! Wpierw warto upewnić się, że przyklejamy elementy po właściwej stronie magnesu – można sprawdzić to, przykładając go do lodówki lub innego metalowego przedmiotu.)

3. Zaczekaj, aż klej dobrze wyschnie. Po upływie godziny, przy użyciu nożyczek wytnij elementy, tym razem dokładnie wzdłuż linii. Zdjęcie taty wytnij wzdłuż rysów twarzy.

Zobacz na filmie jak zrobić magnesy na prezent krok po kroku:

Magnesy dla taty są gotowe. Teraz pozostaje tylko ułożyć wybraną kompozycję z magnesów, założyć tacie kapelusz, krawat lub muszkę i wręczyć prezent rodzicowi. Zapraszamy do obejrzenia innych filmików instruktażowych, na których pokazujemy również inne pomysły na prezenty dla taty, mamy i nie tylko!

524 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent