Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Kupony domowo-prezentowe dla dzieci do pobrania

Darmowe kupony prezentowe dla dzieci i rodziców
Zabawka, książka a może coś do ubrania? Święta lub urodzinowa impreza coraz bliżej, a macie wrażenie, że wszystkie prezenty już były? Zabawki nie mieszczą się na półkach, a ubrania wysypują się z szaf. W dobie konsumpcjonizmu świadomi rodzice zaczynają doceniać wartość prezentów niematerialnych. Prawdziwe znaczenie ma wspólnie spędzony czas, poświęcona sobie uwaga i dobra zabawa.

Przeładowywanie świąt czy urodzin prezentami może doprowadzić do sytuacji, w  której zdobywamy rzeczy tylko po to, by je mieć i wydajemy „przy okazji” więcej niż powinniśmy. Przytłaczając dziecko ogromną ilością zabawek i bibelotów odbieramy mu szansę na dłuższą radość z podarku i docenienie go. Może warto więc zastanowić się nad limitem prezentów materialnych, a część z nich zastąpić na przykład bonami na wspólne wyjścia czy rodzinną noc świątecznych komedii przed telewizorem?

Przygotowaliśmy aż 40 kuponów prezentowych dla dzieci do pobrania.

Każdy znajdzie tutaj coś dla bliskiej osoby – zarówno dzieci, jak i rodziców. Z kuponów można stworzyć książeczkę, z której pomysły dziecko będzie mogło wykorzystywać przez cały rok. Można wybrać 12 (po jednym na każdy miesiąc) i to z nich skompletować książeczkę. Przykłady?
– kupon zostaw wszystko, idziemy tańczyć,
– kupon na rozbijanie namiotu w salonie (i nocleg),
– kupon na dodatkowe czytanie przed snem,
– kupon na rozgrywkę w wybraną planszówkę

i wiele, wiele innych. Do pobrania są także puste kupony, które możecie wypełniać sami, bo przecież to rodzice najlepiej znają swoje dzieci i doskonale wiedzą, co najbardziej je ucieszy.

Darmowe kupony prezentowe do druku to także pomoc dla wszystkich spóźnialskich, którzy szukają prezentu na ostatnią chwilę bez wychodzenia z domu! 

Klikając w obrazek można pobrać wszystkie 40 kuponów.

Darmowe bony prezentowe do druku

671 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent