UD

Laurka na Dzień Mamy – serce na dłoni

Laurka dla mamy jak łatwo zrobić serce
Nadchodzi 26 maja – za chwilę Dzień Mamy! Z tej okazji z naszym tutorialem video wykonaj samodzielnie piękną kartkę – laurkę z życzeniami, aby pokazać mamie, jak bardzo ją kochasz. Ta wyjątkowa laurka sprawdzi się także jako upominek dla Taty, Babci czy Dziadka. Przygotowanie laurki na Dzień Mamy nie – musi być trudne!

Co należy przygotować do zrobienia kartki dla mamy z sercem na dłoni?

– papier kolorowy
– ołówek
– nożyczki
– klej do papieru
– kredki, mazaki
– (opcjonalnie) kolorowe tasiemki lub inne dodatki

Jak zrobić kartkę z sercem? 

1. Kartkę A4 wybranego przez siebie koloru złóż na pół wzdłuż dłuższego brzegu. Odrysuj swoją dłoń i wytnij w taki sposób, aby obydwie dłonie zostały ze sobą połączone.

2. Z innego kawałka kolorowego papieru wytnij serce (lub kilka serc) i używając kleju w sztyfcie, wklej je w środku otwartych dłoni.

3. W środku serca jest teraz miejsce na życzenia – możesz napisać, co tylko zechcesz (“Dla Mamy”/“Kocham Cię, Mamo”/“Kochanej Mamie”/“Dziękuję, Mamo”), używając kredek lub mazaków.

4. Czas na dekorację! Możesz użyć swoich ulubionych dodatków, na przykład kolorowych tasiemek lub kolorowych mazaków. Gdy zamkniesz kartkę, na froncie, który przedstawia teraz wierzchnią stronę dłoni, możesz na przykład namalować paznokcie lub udekorować palce “pierścionkami”. Liczy się Twoja kreatywność!

Zobacz na filmie jak stworzyć laurkę dla mamy:

To takie proste! Teraz pozostaje jedynie wręczyć kartkę Mamie. Obejrzyj także nasze inne filmy instruktażowe, na których pokazujemy również inne pomysły na laurki na Dzień Mamy!

531 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent