11 pomysłów na śniadanie dla Mamy!

10 pomysłów na śniadanie dla Mamy
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Każda Mama zasługuje na to, by chociaż jeden dzień w roku czuć się wyjątkowo. Pamiętajmy o uroczystym obchodzeniu Dnia Matki, bowiem – niezależnie od wieku – dla nich zawsze będziemy dziećmi.

A jak uczcić ten dzień? Może wyjdziecie razem na majowy spacer, na lody, do kina czy restauracji lub też obejrzyjcie wspólnie film? Najważniejsze i najcenniejsze jest to,  że wspólnie spędzicie czas!

Natomiast wspaniałym początkiem dnia może być… śniadanie do łóżka! Zobaczcie, jakie propozycje mamy dla Was, a mile zaskoczycie każdą Mamę!

11 pomysłów na śniadanie na Dzień Matki

1. Przepis na zakochane ślimaczki

Jak zrobić potrawę, która zachwyci każdego? Przed Wami zakochane ślimaczki z sadzonych jajek i awokado.

przepis na ślimaczki z jajek z awokado

2. Przepis na wiosenne tulipany z pomidorków i mozzarelli

To nie tylko pomysł na prezent dla mamy, ale też niesamowita ozdoba wiosennego stołu…. i bardzo prosta do zrobienia!

przepis na tulipany z pomidorków i mozzarellu

3. Ślimaczek – przepis na deserek z bananem i miodem

Wesoły ślimaczek sprawdzi się jako dodatek do smakowitego śniadania.

przepis na deser z bananem i miodem

4. Przepis na kanapki z sercem

Dzień Mamy może być pełen słodkich przysmaków. Wykorzystajcie ten banalnie prosty, a jakże pomysłowy przepis na śniadanie dla ukochanej osoby.

przepis na tosty z dżemem w kształcie serca

5. Pomysł na śniadanie z sercem

Uroczyste śniadanie dla Mamy nie tylko od Święta!

przeois na śniadanie na Dzień Matki

6. Przepis na kanapki z „wisienkami” z pomidorów

Talerz ze smakowicie udekorowanymi kanapkami na wspólne śniadanie? Czemu nie?

talerz z kanapkami

7. Jajko sadzone w serduszku z parówki

Śniadanie w kształcie serca? Wygląda smakowicie!

śniadanie na Walentynki

8. Przepis na jajko sadzone na toście

Pyszne śniadanko na ciepło prosto z tostera lub patelni grillowej!

Jajko sadzone na toście kanapka dl dziecka

9. Przepis na kolorowe naleśniki

Tak pysznie i atrakcyjnie można podać Mamie naleśniki. Wystarczy zrobić z nich motylka!

przepis na naleśniki z owocami

10. Przepis na wiosenną kanapkę – motylka

I kolejny motylek! Wiosenna pyszna kanapka, która zachęci do jedzenia nawet największego śpiocha!

30 pomysłów na kolorowe kanapki dla dzieci

11. Przepis na serduszkową kanapkę

Na koniec ozdobiona serduszkami kanapka to świetny pomysł na śniadanie dla mamy na Dzień Matki!

walentynkowa kanapka, kanapka na Dzień Matki