Wiosenne rekreacje w Holiday Inn Warszawa Józefów

📅 poniedziałek 11.04.2016 do wtorek 31.05.2016
Wiosenne rekreacje w Holiday Inn Warszawa Józefów
 

Opcji jest wiele, ale pewnie dobrze by było – myślisz – aby to coś zachwyciło i zajęło uwagę dzieci na dłużej, żeby pozwoliło im się poczuć jak główny bohater gry komputerowej, ale zarazem – zdecydowanie z dala od komputera. I żeby nie wymagało pakowania i dalekiej podróży, ale było jednak z dala od spalin i gwaru miasta, a blisko natury. Ważne, aby było przystępne cenowo (bo przecież zostało tylko 7 dni do kolejnego weekendu 😉 i aby jeszcze starczyło na dodatkowe atrakcje jako wspólne lody, obiad czy napoje do picia. I przede wszystkim szukasz czegoś, co będzie emocjonującą przygodą, o której dzieci z rumieńcami na policzkach opowiedzą przyjaciołom w szkole. Mission impossible, myślisz? Ależ skąd!

Szukając pomysłu na spędzenie w ciekawy sposób rodzinnego popołudnia zwróć uwagę na rozrywkę, jaką oferuje Holiday Inn w podwarszawskim Józefowie położony zaledwie 4 km od granicy z Warszawą. Hotel jest położony w malowniczym zakolu rzeki Świder na obrzeżach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego – w miejscu spokojnym, zielonym, wypełnionym szmerem rzeki i śpiewem ptaków.

Na jego terenie znajdują się ogólnodostępny park linowy oraz kompleks do gry w mini golfa. Niedaleko wjazdu do hotelu jest również otwocka plaża miejska.

Park linowy w Józefowie to największy tego typu obiekt na Mazowszu. Wśród zielonych drzew na różnych wysokościach umieszczono aż 100 różnorodnych przeszkód. Są wśród nich m.in.: tyrolki (umożliwiające na przejazd na linie pomiędzy drzewami), tunele z siatki, huśtawki, kładki, pajęczyny, surfery, makarony, most zwodzony, skoki kaskadowe, obręcze, trapezy szeregowe i wiele innych o intrygujących nazwach jak pal Buszmena czy skok Tarzana.

Przeszkody rozdzielono tak, aby stworzyć trasy o różnym stopniu trudności. Dla dzieci od 130 cm wzrostu przygotowano trasę BAMBINO na wysokości do 2,5 metra wysokości. Bardziej wymagającymi i wyżej położonymi nad ziemią są trasy PAROLE i GRANDE (5 – 6 metrów) dedykowane nastolatkom i dorosłym, a także szlak EXTREMA (9 – 10 metrów) polecany osobom o bardzo dobrej kondycji i poszukującym mocniejszych wrażeń. Każda osoba zanim zacznie się wspinać się na pierwszą platformę zostaje ubrana w kask i uprząż oraz obowiązkowo przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego poruszania się po trasie.

„Zapewniamy wsparcie instruktorów, a obiekt jest regularnie konserwowany i przez cały rok spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa. I dorosłym i dzieciom sprawia wiele autentycznej radości. Przejście przez trasę wymaga koncentracji, jest wyzwaniem,  wyzwala endorfiny, dotlenia organizm i wzmacnia mięśnie całego ciała. To wszystko sprawia, że goście parku linowego zapominają o wszystkich troskach, a po zejściu są szczęśliwi i bardzo z siebie dumni”  – mówi Aneta Łapacz, Kierownik Rekreacji w Holiday Inn w Józefowie.

Na terenie hotelu Holiday Inn znajduje się znany w środowisku golfistów Golf Park Józefów (golfparkjozefow.pl) z piętrową strzelnicą golfową i 6 – dołkowym polem pitch & putt. Jego częścią jest kompleks do gry w mini golfa składający się z 18 torów o zróżnicowanej trudności. Każda stacja ma ciekawie zaaranżowany kształt m.in.: ślimak, wiatrak. Mini golf jest lubianą formą rozrywki przez rodziny, gdyż sprzyja wspólnym rozmowom i pozwala wziąć udział w sportowej rywalizacji wszystkim jej członkom bez względu na kondycję – tak maluchom od 4 roku życia, które otrzymują specjalnie dostosowane kijki, jak i seniorom.

Osoby, które zgłodnieją po wysiłku na świeżym powietrzu, mogą liczyć w weekendy (od maja) na pyszne danie z rusztu, gdyż hotel dysponuje eleganckim Grill House wraz z ogródkiem przy oczku wodnym. W pobliżu niego znajduje się park linowy i plac zabaw, który pozwala opiekunom mieć dzieci w zasięgu wzroku. Ci, którzy pragną pozwolić sobie na odrobinę lenistwa w słońcu mogą zrelaksować się na drewnianych leżakach wśród zieleni. Zaś w niedziele cała rodzina może wziąć udział w wielkiej uczcie kulinarnej, czyli brunchu w restauracji LunaSol,  w ramach którego dzieci do 3 lat jedzą GRATIS z Kid`s Menu, a dzieci do 13 lat za tylko 50 % ceny.

Rozrywka w postaci parku linowego czy rozgrywki na polu do mini golfa to nie tylko propozycja ciekawa, ale i przystępna cenowo (przejście trasy w parku linowym od 25 PLN, zaś godzina zegarowa na polu do mini golfa od 10 PLN). Hotel oferuje również opcję biletu rodzinnego. W sezonie letnim w wybrane dni obowiązują ceny specjalne na rekreację (m.in.: Szalony Poniedziałek oraz Dzień na cztery gwiazdki). W ramach tych propozycji można również skorzystać dodatkowo z centrum wodnego relaksu w hotelu. Wizyta w parku linowym to także dobry pomysł na spędzenie Dnia Dziecka, urodzin czy  na organizację wycieczki szkolnej.

Informacje o aktualnych promocjach oraz godzinach otwarcia parku linowego oraz mini golfa zawsze są publikowane na stronie www.holiday.aquila.pl, jak również profilach społecznościowych hotelu.
Park linowy oraz mini golf w Józefowie są zazwyczaj otwierane z początkiem kwietnia i czynne do końca października.

Autor: Holiday Inn Warszawa Józefów

Linki do galerii zdjęć:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.986383844707980.1073741881.119497744729932&type=3

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1033420810004283.1073741899.119497744729932&type=3

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1044569662222731.1073741903.119497744729932&type=3

 

516 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent