Teatr Otwarty i Teatr Szczęście zapraszają! Repertuar październikowy

Sala Miedziana, Pałac Krzysztofory mapa

sobota 09.10.2021 do niedziela 10.10.2021

20

Trąba Słonia Salomona - spektakl

Drodzy Widzowie, Wracamy by na nowo Was rozbawić i dać dużo pozytywnych wrażeń i szczęścia.  Przedstawienia będą realizowane dzięki uprzejmości Muzeum Krakowa w Sali Miedzianej.

Miejsce Realizacji Przedstawień:

Muzeum Krakowa
Pałac Krzysztofory
Sala Miedziana
Rynek Główny 35
wejście do budynku od ul. Szczepańskiej 2

REPERTUAR 9, 10 PAŹDZIERNIKA – TEATR SZCZĘŚCIE – TEATR OTWARTY

SOBOTA 09.10.2021
CO MOGĄ SMOKI A CZEGO NIE ZARAZ DOWIESZ SIĘ”
GODZ. 15.30

Przedstawienie teatralne w dwóch odsłonach, to wesoła historię przyjaciół Smoczka Obiboczka i Skrzacika Pomponika mieszkańców leśnej polany. Zapraszamy na zabawne sytuacje, w których nasi mali bohaterowie okazują się nieposłusznymi i niegrzecznymi nicponiami, a w efekcie i tak wszystko kończy się dobrze. Kultura osobista, dobre wychowanie, a w szczególności czytanie i poznawanie książek oraz tajemnicza biblioteka, z tym wszystkim nasi mali bohaterowie muszę się zmierzyć. Towarzyszyć im w tym będą Pan Anatol Bibliotekarz Znakomity, Waldemar Ojciec Smok, Nauczyciel Papug Dziób i inne postaci naszej edukacyjnej bajki, których poznacie już niebawem oglądając to wspaniałe przedstawienie. Widowisko zawiera zarówno elementy teatru żywego aktora jak i teatru kukiełkowo lalkowego. Podczas trwania spektaklu Dzieci występują na scenie, stają się bohaterami bajki, uczestniczą w tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, po przedstawieniu Dzieci poznają kulisy teatru.

NIEDZIELA 10.10.2021
TEATR OTWARTY – TRĄBA SŁONIA SALOMONA
GODZ. 13.30

Teatr Otwarty zaprasza na spektakl – „Trąba Słonia Salomona”. Ten kolorowy, zabawny spektakl opowiada o przyjaźni dumnego Słonia Salomona i wesołej Małpki Bili Bili. W kolejnych trzech odsłonach przedstawienia poznajemy historię przyjaciół, którzy pewnego razu, po wielkiej kłótni, postanawiają zastawić na siebie pułapkę. Jesteście ciekawi, co stanie się dalej? Dowiecie się tego oglądając spektakl Teatru Otwartego, który przeniesie Was do wspaniałej, afrykańskiej krainy, wypełnionej muzyką i barwnymi kostiumami. „Trąba Słonia Salomona” zawiera elementy teatru żywego aktora oraz teatru lalkowego. W czasie spektaklu Dzieci mogą wystąpić na scenie, stając się bohaterami bajki. Doskonała zabawa gwarantowana!

NIEDZIELA 10.10.2021
TEATR OTWARTY – JAK TO SMOK ZROBIŁ JEDEN NIEFORTUNNY SKOK
GODZ. 15.30

Zapraszamy na spektakl Teatru Otwartego. Rodzinne przedstawienie teatralne z cyklu bajek Smocze Opowieści, czyli Kolejne Przygody Smoczka Obiboczka, to przedstawienie teatralne w trzech odsłonach, które opowiada zabawną historię dwojga przyjaciół:  Smoka i jego małego przyjaciela, którzy burząc niefortunnie dom Żyrafy Agafy wyruszają w podróż po zaczarowanym lesie. Podczas wędrówki spotykają swych przyjaciół: Mrówkę Anię, Żabę Gapę, Motylka oraz Grzybka, który wspólnie z Dziećmi udzielając dobrych rad pomaga zbudować na nowo domek Żyrafy. Widowisko zawiera zarówno elementy teatru żywego aktora jak i teatru kukiełkowo-lalkowego. Podczas trwania spektaklu Dzieci występują na scenie, stają się bohaterami bajki, uczestniczą w tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy.

BILETY: 20 ZŁOTYCH,
Rezerwacja biletowa
(570)252555, (500)289881,
https://www.facebook.com/teatr.otwarty/ 
https://www.facebook.com/teatrszczescie
traba słonia

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatrzabawazwierzęta