Królik i Misia

Klub Kultury Przegorzały
📅 czwartek 27.10.2016
Strefa Rodzica w Klubie Kultury Przegorzały
Strefa Rodzica to nieodpłatne spotkania, warsztaty, zajęcia rodzinne prowadzone przez wykwalifikowaną grupę specjalistów z różnych dziedzin.

Rodzice będą mieli okazję do spotkań m.in. z psychologiem, logopedą, pedagogiem, położną, rehabilitantką, czy dietetykiem. Oprócz konsultacji specjalistycznych będą odbywały się zajęcia angażujące całe rodziny, propagując wspólne spędzanie czasu, ucząc twórczego podejścia do zabawy i sprzyjając rozwojowi umiejętności interpersonalnych.
„Strefa Rodzica” jest realizowana dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta Krakowa.

W trakcie spotkań obecny jest też animator dla dzieci.

Kochani rodzice! Ta Strefa jest dla Was i razem z Wami chcemy ją tworzyć.

Program spotkań w październiku, w każdy czwartek o godz. 10.00:

6.10 – Jak rozpoznać wady postawy u dzieci? – prowadzenie: Jolanta Bik.

13.10 – Zdrowy styl życia a prawidłowy rozwój dziecka – spotkanie z dietetyczką Pauliną Jamrozik.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

20.10 – Kim jest logopeda i dlaczego warto się z nim spotkać? – spotkanie z logopedą Anną Muchacką-Bohosiewicz.

27.10 – Rodzicielstwo bliskości – spotkanie z Agnieszką Wódz, portal bedziemyrodzicami.pl

Nie siedźcie w domu, przyjdźcie do Strefy Rodzica! Zapraszamy!