FMH mobile

II turnus:
22 – 26.02.2010
godz. 10.00 – 13.00

Zajęcia przeznaczone są dla uczniów klas IV-VI.

Aby wziąć udział w półkoloniach należy pobrać z CKD kartę uczestnika, którą wypełnia i podpisuje rodzic lub dorosły opiekun.

Dzieci uczestniczące w zajęciach w CKD podczas drugiego tygodnia ferii będą mogły skorzystać z dodatkowej atrakcji w postaci całodziennej wycieczki autokarowej do Zamku w Oporowie i Muzeum Regionalnego w Kutnie. W związku z tym we wtorek 23. II spotykamy się w CKD najpóźniej o godz. 7.45. Powrót planowany jest ok. 16.00, dzieci należy odebrać spod Muzeum Miasta Zgierza, ul. Dąbrowskiego 21. Dzieci otrzymają w czasie wycieczki słodką bułkę i soczek, ale prosimy mimo tego przygotować swoje pociechy na tak długi pobyt poza domem. Udział w wycieczce jest oczywiście nieodpłatny.

W programie ferii zaplanowaliśmy m.in:
– dzień z aktorami z Grupy Teatralnej ”Czerwona Zebra”
– zajęcia inspirowane sztuką cyrkową
– warsztaty ekologiczne z Ośrodkiem Działań Ekologicznych ”Źródła”
– warsztaty z języka angielskiego
– zajęcia taneczne hip-hop
– spotkanie z Bractwem Rycerskim

Udział w feriach jest nieodpłatny (zajęcia finansowane są ze środków prezydenta Miasta Zgierza); dzieci otrzymują codziennie słodką bułkę i soczek oraz wszystkie materiały do zajęć. Spotkania będą miały miejsce w placówce, przy ul. Rembowskiego 17.

Więcej szczegółów na stronie internetowej:
www.ckd.miasto.zgierz.pl