FMH mobile

Ośrodek Wypoczynkowy "MALINKA"

XV Amatorskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Kolarstwie Górskim

Regulamin zawodów

Zawody mają charakter wyścigu terenowego (cross country). Odbywają się wg klasyfikacji indywidualnej (kat. wiekowe z podziałem na kobiety – mężczyźni) oraz rodzinnej (2 osoby spokrewnione ze sobą bezpośrednio i należące do różnych pokoleń).

W zawodach mogą wziąć udział osoby nie posiadające licencji zawodniczej PZKol łącznie z kategorią Masters.

Każdy zawodnik ma obowiązek posiadania kasku. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są okazać zgodę opiekunów na udział w zawodach.

Organizatorzy zapewniają: puchary (miejsca I – III), dyplomy (miejsca I – VI), nagrody rozlosowywane wśród wszystkich zawodników (obowiązkowa obecność podczas losowania).

Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu
ul. Długa 42,
tel/fax. 42 719 – 08 – 52, e-mail: mdkzgierz@o2.pl, www.mdk.miasto.zgierz.pl
bądź on-line na stronie www.familycup.pl

Wysokość wpisowego (ubezpieczenie, poczęstunek, napoje): – roczniki 1993 i starsze – 20 zł
– roczniki 1994 i młodsze – 10 zł

Wydawanie numerów startowych – godz. 9.00 – 10.30
Przy odbieraniu numerów startowych pobierana będzie kaucja zwrotna za chip: 50 zł lub dowód tożsamości.
Start najmłodszej kategorii – godz. 10.30
Planowane zakończenie imprezy – ok. godz. 15.00