Weleda

📅 niedziela 02.06.2019
🎫 12zł
Dzień Dziecka z Wydawnictwem Literackim w Kinie KIKA

Kino KIKA serdecznie zaprasza młodych widzów w niedzielę 2 czerwca na godz. 12:00 na specjalne wydanie Małej KIKI z okazji Dnia Dziecka.
Na ekranie animacja MAGICZNY DYWAN, a po seansie na uczestników czekają artystyczne oraz upominki od Wydawnictwa Literackiego

MAGICZNY DYWAN | Hodja fra Pjort, reż. Karsten Kiilerich, Dania 2018, 81′

Hodżia mieszka w maleńkiej wiosce wraz ze swoją rodziną. Jednak chciałby zobaczyć wielki świat, którym jest dla niego miasto gdzie mieszka sułtan. Pewnego razu dostaje szansę i od razu z niej korzysta. Stary El Faza powierza mu magiczny, latający dywan i misję odnalezienia swej zaginionej wnuczki. Hodżia wraz ze swą przyjaciółką Rają ruszają na spotkanie przygody.

Bilety: 12 zł
Partner pokazu : Wydawnictwo Literackie

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

2 czerwca (niedziela), godz. 12:00

ul. Ignacego Krasickiego 18