Królik i Misia

Dzień Dziecka Bonarka City Center

📅 piątek 01.06.2012 do sobota 02.06.2012
Dzień Dziecka Bonarka City Center

Maraton rozrywki rozpocznie się 1 czerwca, kiedy to w Bonarka City Center swe podwoje otworzy „Ma-giczny port” – jedyne wesołe miasteczko w Polsce gwarantujące gimnastykę dla ciała i umysłu. Na chętnych czeka aż kilkanaście wciągających gier i zabaw. Wesołe miasteczko działać będzie do niedzieli włącznie. Best 4 You Kids przez trzy dni zapraszać będzie dzieci do rozrywkowego kącika. Balonowe zoo i kolorowe buźki, zabawy z piłką oraz kalambury i zgadule. Regularne przejażdżki po centrum handlowym odbywać będzie dziecięcy pociąg. Żadnych biletów nie trzeba, wystarczy uśmiech od ucha do ucha.

Na małych sportowców czeka turniej z dużymi nagrodami. Smyk organizuje trzydniowe Mistrzostwa Europy piłkarzyków (1 czerwca od 15.00 do 19.00, 2-3 czerwca od 12.00 do 19.00, jajko Best 4 You Kids poziom +1). Emocje gwarantowane.

A jeśli ktoś preferuje wyzwania intelektualne, powinien wziąć udział w wciągającej grze ekonomicznej dla całej rodziny – „Chłopskiej szkole biznesu” (2 czerwca, 10.00 – 11.30 oraz 14.00 – 15.30, jajko przy Peek & Cloppenburg oraz Pumy poziom +1). Zadaniem drużyn jest jak najszybsze zebranie pieniędzy, dzięki którym możliwe będzie zorganizowanie podróży w dalekie kraje. Do gry należy zapisać się przez Facebooka Bonarka City Center.

Wszystkie atrakcje przyszykowane z okazji Dnia Dziecka w Bonarka City Center są bezpłatne.

2 czerwca będzie też specjalnym dniem dla dwójki podopiecznych Fundacji „Mam marzenie”. Zostaną wtedy spełnione ich życzenia: 5-letni Filip otrzyma upragnione zabawki ufundowane przez Smyka oraz wraz z całą rodziną wybierze się do kina dzięki uprzejmości Cinema City. 14-letnia Ada uda się na modo-we zakupy z profesjonalnym stylistą. Zakupowe szaleństwo ufunduje Adzie kilku najemców, w tym m.in. grupa LPP, Sephora oraz Cinema Park Cinema City.

Zbliżający się Dzień Dziecka będzie niezwykły dla dwójki podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie”. To właśnie wtedy Bonarka City Center spełni ich życzenia, dzięki którym choć na chwilę będą mogli zapomnieć o trapiącej je chorobie.

5-letni Filip marzył o zestawie kolorowych zabawek. Koniecznie musiał znajdować się w nim samochód, helikopter i szpital. Samochód miałby zabierać Filipka na odpoczynek, a helikopter dowoziłby plastikowych ludzików do szpitala, gdzie Filip mógłby ich uzdrawiać. Marzenie niezwykłe i wzruszające, jeśli weźmie się pod uwagę zmagania chłopca z chorobą. Ileż odwagi musi w nim tkwić, skoro nie ucieka od szpitala, a wręcz przeciwnie. Chce tam pomagać innym, w ten sposób pokonując swoją dolegliwość. Dzięki firmie Smyk Filip otrzyma wymarzony zestaw zabawek. Dodatkowo, Cinema City zaprosiło chłopca wraz z całą rodziną na dowolny seans do Cinema Park.

14-letnia Ada pragnęła przejść metamorfozę swego wizerunku. Wejść do sklepu i swobodnie wybierać najmodniejsze kreacje. Zanurzyć się w świecie kolorowych i eleganckich strojów, dzięki którym wspo-mnienie o chorobie przestanie być tak dokuczliwe. Spełnienie marzenia będzie możliwe dzięki zaanga-żowaniu najemców, w tym m.in. grupy LPP, które z radością udostępnią Adzie swe najnowsze kolekcje i ufundują jej zakupy. A zawodowa stylistka, która towarzyszyć będzie nastolatce na zakupach, zagwarantuje, że będzie to udana metamorfoza. Dodatkowo, specjalistki z Sephory zrobią Adzie profesjonalny makijaż.

Bonarka City Center
ul. Kamieńskiego 11