Jadzia Pętelka

CEZ Skawina zaprasza do Parku Energii

📅 poniedziałek 31.08.2015
CEZ Skawina zaprasza do Parku Energii

Dobiegły już końca prace montażowe związane z zainstalowaniem 8 urządzeń do zabawy, ławeczek, wykonaniem ogrodzenia i przygotowaniem podłoża w Parku Energii. Wszystko po to, by za kilka dni móc zaoferować najmłodszym plac zabaw wyposażony w atrakcyjne, bezpieczne i nowoczesne urządzenia, dzięki którym będą mogli aktywnie spędzać czas na powietrzu.

Oprócz tradycyjnych i uwielbianych przez najmłodszych huśtawek wykonanych zgodnie z najnowszymi trendami, w atrakcyjnych kształtach i przyjaznych kolorach, w Parku Energii znajdą się także ścianka wspinaczkowa, bujaczki o różnych kształtach, igloo i imponujący zestaw zjeżdżalni. A wszystko w otoczeniu drzew i przyrody, będących znakiem rozpoznawczym Skawińskich Błoni, które stały się ważnym miejscem na mapie Skawiny i cieszą się powodzeniem wśród amatorów sportu, spacerów i relaksu. Teraz, dzięki inwestycji CEZ Skawina, staną się także idealnym zakątkiem na rodzinne spędzanie wolnego czasu.

Park Energii to inicjatywa, którą przyjęliśmy z wielką radością. Mieszkańcom gminy należy się miejsce, w którym nie tylko odpoczną i spędzą czas ze swoimi pociechami, ale też nabiorą energii dzięki aktywnościom oferowanym przez to magiczne miejsce. Cieszę się, że CEZ Skawina może podarować sąsiadom taki energetyczny prezent – mówi Martin Hančar, Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny CEZ Skawina.

Otwarciu Parku Energii towarzyszą działania informacyjne i promocyjne realizowane przez gminę i sponsora. Warto śledzić fanpage′a Gminy Skawina na portalu Facebook (www.facebook.com/GminaSkawina), na którym ogłaszane są konkursy związane z tą inwestycją. Do wygrania m.in. energetyczne upominki.

Zaproszenie na uroczyste otwarcie

CEZ Skawina zaprasza na uroczyste otwarcie Parku Energii, które odbędzie się 31 sierpnia 2015 roku o godzinie 14:00 na Skawińskich Błoniach. Poza atrakcją, jaką jest sam plac zabaw, organizatorzy przygotowują wiele dodatkowych niespodzianek dla najmłodszych i wszystkich gości. „Wyzwalamy pozytywną energię" – to hasło nabiera w Skawinie szczególnego znaczenia.

Wstęp na teren Parku Energii jest oczywiście bezpłatny.