Smart Kids Planet – nowe miejsce dla dzieci w Warszawie

Smart Kids Planet strife Tuptaj
Zabierzemy Was na wycieczkę po nowym miejscu dla rodziny w Warszawie. Smart Kids Planet  powstało na powierzchni 2400 m kw na terenie PGE Narodowego.

To nie jest zwykła sala zabaw jakich wiele – prawie wszystko tutaj jest związane z multimediami – jest to interaktywne centrum zabawy, podzielone na 6 stref: Strefa Tuptaj dla maluszków do 3 lat, Strefa Twórz czyli Plac Budowy, Strefa Fantazjuj, Strefa Odkrywaj, Strefa Segreguj i Strefa Trenuj.

Idea jaka stoi za powstaniem centrum to połączenie zabawy i nauki oraz trening małej i dużej motoryki, rozwój wyobraźni, kreatywność i umiejętności cyfrowych.
Zacznijmy od miłej kawiarni, którą sfotografowaliśmy zza ananasa! Jak widzicie, miejsce jest przytulne i kolorowe. Partnerem Smart Cafe jest marka Foods by Ann, oferująca naturalne i zdrowie  przekąski.
Smart Kids Planet kawiarnia
Przechodzimy koło salek urodzinowych z przyjaznymi malunkami na ścianach.
Smart Kids Planet salsa urodzinowa
Dla maluchów do 3  roku życia zorganizowana jest Strefa Tuptaj z mnóstwem sensorycznych zabaw. Zobaczcie mini ściankę wspinaczkową, piankowe krążki, mini zjeżdzalnie z kulkami, tor samochodzikowy, dziwaczne tuby i przyciski, przekręcacze. Po prostu raj dla maluchów!
Smart Kids Planet dziwne tuby
Smart Kids Planet kulfi
Smart Kids Planet strife malucha
Najbardziej podobała się nam  Strefa Twórz, nazywana również Placem Budowy. Każdy budowniczy może dostać tutaj ubranie robocze oraz narzędzia i materiały do budowy domu – mamy taczki, wózek na materiały, dźwig.
Smart Kids Planet place budowy
Strefa Segreguj ma uwrażliwiać maluchy na ważne ekologiczne kwestie i kształtować  dobre nawyki. Dzieci sortują tu „odpady” i mogą nauczyć się całego  procesu recyklingu –  od opróżniania kontenerów na śmiecie aż po produkowanie nowych  przedmiotów.
Smart Kids Planet strife segreguj
Mark Kids Planet strife segreguj
Smart Kids Planet strafe segreguj
Strefa Odkrywaj to plac zabaw z rakietą oraz inne zabawne stanowiska kreatywnej zabawy, np odciskania łapek lub buziek lub interaktywnej zabawy w przebieranki.
Smart Kids Planet
Smart Kids Planet Strefa
Strefa Fantazjuj to wyciemniona sala multimedialna w której możemy pokolorować kolorowankę samochodu, a potem zobaczyć ją na ….  ścianie i puścić ją w wyścig.
Smart Kids Planet Strefa Fantazjuj
Strefa Trenuj to miejsce do doskonalenia piłkarskich umiejętności.
Smart Kids Planet
Wychodzimy oczywiście przez „sklep z pamiątkami” czyli przez Smart Shop x Baby by Ann – pierwszy w Polsce stacjonarny sklep z asortymentem Baby by Ann (zabawki i inne gadźety).
Oferta Smart Kids Planet przygotowana została z myślą o klientach indywidualnych i grupowych – przedszkola, szkoły  i wycieczki. W centrum prowadzone będą różnego typu zajęcia edukacyjne dla dzieci. Można tu także zorganizować  urodzinki.
Było nam bardzo miło poznać osoby stojące za tym przedsięwzięciem i zobaczyć jak bardzo są zaangażowane całym sercem w tworzenie miejsca, w którym dzieci i rodzice będą się świetnie bawić i odpoczywać. Chociaż wspominamy z rozrzewnieniem czasy gdy do każdej zabawy nie potrzebny był ekran czy multimedia…
Życzymy powodzenia i wielu uśmiechniętych i szczęśliwych małych klientów!

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent