UD

Disneyland na Halloween!

disneyland-na-halloween
Coraz popularniejsze staje się świętowanie amerykańskiego Halloween. Od dawna toczą się spory, czy zaakceptować i przyjąć tę specyficzną okazję, czy stać na straży polskiej tradycji i buntować się przed wszelkimi przejawami tego pogańskiego zwyczaju.

Dlatego zamiast się martwić, czy nie zgorszymy sąsiada, ani babci organizując wielką imprezę z udziałem lampionów z dyń, duchów, krwawych ozdób i makabrycznych dekoracji, wyjedzmy do Paryża do Disneylandu na Halloween!

Już od połowy października do połowy listopada paryski Disneyland czeka z wspaniałą Halloweenową ofertą na dzieci i rodziców. W branie wejściowej można poczuć klimat i atmosferę grozy i przerażenia. Główne aleje udekorowane są w pomarańczowe dynie, miejscami z domków wydobywają się przeraźliwe krzyki i piski, a z dachów sączy się dym, który dodaje mroczności.

Także restauracje i kawiarnie zwracają uwagę swoją ofertą – nawet zwykły Hot-Dog w tym okresie zwie się Krwawym Hot-Dogiem. Kelnerki przypominają wiedźmy i czarownice na ścianach wiszą tematyczne gadżety – wszystko, co oddaje klimat Halloween.

Spędzenie Halloween w Disneylandzie to kombinacja dobrej zabawy z bardzo przyjemnymi wakacjami. Połączenie bajkowego świata Disneya ze strasznymi opowieściami o duchach, krwawymi legendami i historiami sprawi, że dzieci Halloween będą kojarzyły z szaloną zabawą, a nie z czym realnie strasznym, co będzie powodowało lęki i płacze w nocy.

Letni niezbędnik. Jak przygotować rodzinę na wakacyjne wycieczki i podróże?

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami? Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo?

Naucz się porozumiewać z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

Jeśli chcecie sprawić miłą niespodziankę Waszym bliskim, już dziś zacznijcie planować wyprawę!

Uwagi dodatkowe:
Polecam nocleg w Paryżu – w żadnym okresie Paryż nie wygląda tak ciekawie i romantycznie, jak na jesieni. W dodatku nie ma już tłumów turystów, którzy bardzo zakłócają poznawanie tego miasta.

785 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent