Dinopark Szklarska Poręba

Nie ma nic lepszego niż zadowolone dziecko, zachęcam zatem do zabrania pociech do Dinoparku, gdzie każdy mały szkrab z radością spędzi parę fascynujących godzin. Największą atrakcją Dinoparku są oczywiście dziesiątki różnych mniejszych i większych modele dinozaurów.

Podziwia się je oczywiście specjalnie wydzieloną trasą zwiedzania. Dla zaspokojenia tych bardziej ciekawskich dzieci każdy okaz szczegółowo opisany.

Ciekawą atrakcją jest również Małpi Gaj – czyli park linowy umieszczony na drzewach wyposażony w różnego rodzaju przeszkody oczywiście otoczonych siatką dla bezpieczeństwa dziecka. Każde dziecko po przejściu otrzymuje dyplom. Atrakcja ta jest płatna zarówno jak i plac zabaw (15zł -12 min). Plac wyposażony jest w różnego rodzaju zamki dmuchane do skakania, zjeżdżania. Maluch może również przejechać się kolejką Flinstonów – 5 min – 6 zł.
Pragnę zatem zachęcić rodziców do zakupienia dla swojej pociechy specjalnego biletu – bilet ten upoważnia dziecko do korzystania z wszystkich atrakcji (małpiego gaju, kolejki, zamkó , zjeżdżalni) bez żadnych ograniczeń czasowych. Malec może szaleć do woli. 

Dodatkowo płatne jest również kino 5D – (zapisy do kina w Dinoshopie) – w kinie ruszają się fotele, tryska woda.

Każdy prawdziwy miłośnik i kolekcjoner dinozaurów może wybrać się również do Dinoshopu gdzie będzie mógł zakupić wszelkiego rodzaju pamiątki z motywem tych stworzeń ( oszulki, czapki, breloczki, figurki.)
Restauracja to dobre miejsce na chwilę odpoczynku przy smacznym jedzeniu. Możliwość zjedzenia posiłku również na zewnątrz pod dużymi parasolami.

Pragnę dodać, że park mieści się w lesie, więc warto zabrać małemu szkrabowi sweterek bądź bluzę w chłodniejszy dzień. Teren górzysty wyłożony drobnymi kamyszkami także lepiej założyć wygodne płaskie obuwie.

Parking :
– BEZPŁATNY ( mieści się niecałe 10 minut spacerkiem od Dinoparku. )

Adres :
Dinopark
ul. Muzealna 7
58-580 Szklarska Poręba

STRONA INTERNETOWA
http://www.dinopark.com.pl/

Dinopark zwiedzała i opisała Pania Katarzyna Psyk. Zobacz także

1/6

10 miejsc w Trójmieście i okolicach, w których można spotkać zwierzęta

miejsca ze zwierzakami Trójmiasto, atrakcje dla dzieci

10 miejsc w Trójmieście i okolicach, w których można spotkać zwierzęta

zobacz

Wychowujesz młodego miłośnika zwierząt? W takim razie koniecznie musisz być na bieżąco z miejscami gdzie Twój maluch może spotkać czworonogi, skrzydlaki czy cokolwiek uwielbia. Interakcja z zwierzętami jest bardzo ważna w okresie dzieciństwa oraz w późniejszych latach, ale oczywiście nie zawsze jest szansa by dziecko miało styczność z nimi w domu. Bywa też, że te [...]

2/6

10 miejsc we Wrocławiu, gdzie można zobaczyć/spotkać się ze zwierzętami

Miejsca ze zwierzętami we Wrocławiu atrakcje dla dzieci

10 miejsc we Wrocławiu, gdzie można zobaczyć/spotkać się ze zwierzętami

zobacz

Dzieci kochają zwierzęta! Spotkania ze zwierzakami uczą wrażliwości, empatii, śmiałości, poczucia odpowiedzialności i nawiązywania kontaktów, co potem przekłada się i na kontakty z rówieśnikami. Nie w każdym domu mieszka zwierzę i nie wszystkie dzieci mają możliwość codziennych spotkań z nimi. Warto więc zadbać o te kontakty choć od czasu do czasu. Jeśli nie mamy babci [...]

3/6

10 pomysłów na rodzinne wycieczki w okolice Trójmiasta

wycieczki z dziećmi okolice Trójmiasta, rodzinne atrakcje

10 pomysłów na rodzinne wycieczki w okolice Trójmiasta

zobacz

Twoje dziecko bawiło się już w każdym parku rozrywki w całym Trójmieście? Odwiedziło każdy plac zabaw czy boisko? I to już parę razy, a Ty nie wiesz co dalej? Najwyższy czas na wyjazd za miasto. Takie wycieczki są niesamowicie interesujące, często stanowią wspaniałą okazję do odrobiny wytchnienia. No tak, ale przecież praca, szkoła, przedszkole... , [...]

4/6

10 pomysłów na super atrakcje dla dzieci we Wrocławiu

atrakcje dla dzieci we Wrocławiu

10 pomysłów na super atrakcje dla dzieci we Wrocławiu

zobacz

Zastanawiasz się jak zorganizować dziecku czas we Wrocławiu? Jak pobudzić ich wyobraźnię i kreatywność, spędzając czas na jednoczesnej nauce i zabawie? Wrocław to miasto idealne dla dzieci! Oferuje wiele bardzo ciekawych atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i tych trochę starszych. A gdzie udać się z dzieckiem we Wrocławiu oprócz słynnego ogrodu zoologicznego? Zobacz nasze pomysły! [...]

5/6

15 najlepszych placów zabaw w Warszawie

plac zabaw Młociny

15 najlepszych placów zabaw w Warszawie

zobacz

Oto najfajniejsze, naszym zdaniem, place zabaw w Warszawie. Ciekawe czy zgadzacie się z nami i czy znajdziecie na naszej liście swoje ulubione place zabaw.

6/6

15 pomysłów na całodniowe wycieczki w okolicach Wrocławia

Wyjazdy za maisto z dziećmi Wrocław, atrakcje dla dzieci

15 pomysłów na całodniowe wycieczki w okolicach Wrocławia

zobacz

Słoneczna niedziela czy długi weekend w mieście nie nastrajają optymistycznie. Dzieci roznosi energia, a i rodzice chętnie wyrwaliby się z zapachu spalin i hałasu. Krótki wypad w góry czy nad morze brzmi kusząco, ale przecież w poniedziałek trzeba być w pracy, a domowy budżet może nie podołać opłatom za przejazd, hotel i dodatkowe atrakcje. Jaka [...]