X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Anioł XXI wieku

X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Anioł XXI wieku

Po raz dziesiąty czekają na Anioły…

Ruszył X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ANIOŁ XXI wieku”. Prace można nadsyłać do 12 stycznia 2018 r. w Ośrodku Kultury w Będzinie (ul. Małachowskiego 43).

Konkurs adresowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz szkół średnich. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie dwie prace w dowolnej technice malarskiej (min. wymiar prac A3, max. 100/70), rzeźbę oraz płaskorzeźbę (dowolny wymiar). Komisja oceni prace w każdej grupie wiekowej, przyzna nagrody oraz wyróżnienia. Wystawę pokonkursową zaplanowano w terminie od 26 stycznia do 28 lutego 2018 r. Prace należy odebrać osobiście w terminie od 1–9 marca 2018 r. po uprzednim uzgodnieniu z działem animacji tel.(32)775-82-00 wew.16Po tym terminie prace nieodebrane przechodzą na własność organizatora. Organizatorzy nie wysyłają zwrotnie prac. Nagrodzone i wyróżnione prace konkursowe przechodzą na własność Organizatora. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do reprodukowania prac w celach promocyjnych.

Prace należy składać od poniedziałku do piątku (8.00 -16.00) w Dziale Animacji Ośrodka Kultury w Będzinie lub u osób dyżurujących na portierni i w soboty (8.00 -15.30). Prosimy nadsyłać prace na adres:
OŚRODEK KULTURY W BĘDZINIE
Dział Animacji Kultury
ul. Małachowskiego 43,
42-500 Będzin.

Szczegóły na stronie ośrodka kultury: http://ok.bedzin.pl/

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:aniołyplastyczne