Wygraj zaproszenia na film Szybcy i śnieżni oraz inne gadżety

Wygraj zaproszenia na film Szybcy i śnieżni oraz inne gadżety

Do śniegu, gotowi, start! W wielkim saneczkowym wyścigu zwycięzca może być tylko jeden – genialny wynalazca Franki. Liczą się szybkość, spryt i dobra zabawa. Emocje sięgają śnieżnego zenitu, gdy do wyścigu dołącza tajemniczy Zac, a spektakularna maszyna Frankiego nieoczekiwanie rozpada się tuż przed linią mety! Kto wygra finałowy pojedynek i zgarnie złoty puchar? Czy potrzeba zwycięstwa okaże się silniejsza od przyjaźni i jak wiele można poświęcić dla wygranej? Szykuje się dużo śniegu, dużo śmiechu i dużo zabawy a wszystko to będziecie mogli zobaczyć w filmie Szybcy i śnieżni. Premiera już 31.01!

Mamy dla Was konkurs śnieżny konkurs!

Do wygrania super zestawy!

5 zestawów:

plecak z ostatniej  edycji FF kino dzieci, worek marynarskich z poprzednich edycji FF kino dzieci, para skarpetek wiek 4-7 lat,  dwuosobowe zaproszenie na film Szybcy i śnieżni.(seans w kinie Muranów w Warszawie, KNH Wrocław, Kino Agrafka w Krakowie).

5 zestawów:

plecak z ostatniej  edycji FF kino dzieci, worek marynarskich z poprzednich edycji FF kino dzieci, para skarpetek wiek 8-12 lat, dwuosobowe zaproszenie na film Szybcy i śnieżni (seans w kinie Muranów w Warszawie, KNH Wrocław, Kino Agrafka w Krakowie).

Jak zdobyć nagrody?

Wystarczy, że za pomocą  poniższego formularza, odpowiecie na pytanie konkursowe.

Na zgłoszenia czekamy tylko do 4 lutego!

Regulamin konkursu

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:filmpolecamyzima