Kompas Szkieletora. Wygraj dwuosobowe zaproszenia do kina!
UD

Kompas Szkieletora. Wygraj dwuosobowe zaproszenia do kina!

Kompas Szkieletora. Wygraj dwuosobowe zaproszenia do kina!
Trzynastoletni Champ Brown wkrótce wyprowadzi się wraz z rodzicami ze swojego miasteczka. Oznacza to pożegnanie z przyjaciółmi z dzieciństwa. Tymczasem okazuje się, że grupę młodych poszukiwaczy przygód czekają jeszcze niemałe tarapaty i niesamowita wyprawa – znajoma okolica skrywa bowiem pewien sekret. Chłopiec znajduje w lesie szkielet poszukiwacza złota z XIX wieku, tajemniczy kompas i pożółkły ze starości dziennik. Odważni badacze są gotowi rozwiązać zagadkę i podążyć śladami zaginionego skarbu. Nie odstraszy ich nawet ryzyko, jakie niesie podróż w czasie!

„Kompas Szkieletora” od 25 sierpnia – tylko w kinach.

’Kompas szkieletora’, fot. Forum Film Poland2

Uwaga! Z okazji premiery Kompas Szkieletora Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której mogą Państwo zdobyć dwuosobowe zaproszenia na film do kina Cinema City w wybranym mieście! 

Czeka na Was aż 25 dwuosobowych zaproszeń do wykorzystania w dniach 25 sierpnia-07 września.

Jak zdobyć zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 17-23 sierpnia wyślesz maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Kompas Szkieletora w treści zaś wpiszesz swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Gdybyś mógł/mogła przenieść się w czasie, dokąd byś się wybrała/ wybrał?

Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

 

Zobacz zwiastun

 

 

319 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent