UD

Zadziwiający kot Maurycy. Wygraj dwuosobowe zaproszenie do kina!

Zadziwiający kot Maurycy w kinach od 20 stycznia

Najnowszy przebój scenarzysty „Shreka” i pięciu części „Piratów z Karaibów”! Zobacz kota Maurycego i jego cwaną paczkę w sensacyjnie śmiesznych przygodach w krainie magii i czarów. Bądź świadkiem śmiałych sztuczek i planów, które mogły zrodzić się tylko w jednej kociej głowie. Bo ten rudy koleżka to nie żaden kitek mruczek, tylko prawdziwy król przekrętów, który wie, jak pokazać pazurki i zawsze ląduje na cztery łapy.

„Zadziwiający kot Maurycy” od 20 stycznia tylko w kinach! Animacja na podstawie kultowej powieści Terry’ego Pratchetta.

Kot Maurycy obmyśla przekręt doskonały. Wspierany przez „cichego wspólnika” wędruje od miasta do miasta, naciągając ludzi na rzekomą „plagę szczurów”, którą tylko dźwięk magicznego fletu jest w stanie pokonać. Prawda jest jednak taka, że gryzonie to dobrzy kumple Maurycego, bardzo sprytni i wygadani, a instrument jest zaczarowany tylko z nazwy. Jako że nikt nie podejrzewa oszustwa, interes idzie świetnie i gang Maurycego szybko się bogaci. Prawdziwe wyzwanie jednak dopiero przed ekipą. Wszystko zaczyna się, kiedy wesoła szajka trafia do miasteczka, w którym ktoś inny próbuje wcielić w życie własny niecny szwindel. Czy Maurycy i spółka, wspierani przez córkę burmistrza – Melissę, zdołają odkryć, kto za tym wszystkim stoi i uratować mieszkańców, zanim będzie za późno?

Uwaga! Z okazji premiery filmu Zadziwiający kot Maurycy Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której mogą Państwo zdobyć dwuosobowe zaproszenia na film do kina Cinema City w wybranym mieście! 

Czeka na Was aż 35 dwuosobowych zaproszeń do wykorzystania w dniach 23-26 stycznia.

Jak zdobyć zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 16 -20 stycznia wyślesz maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Maurycy, w treści zaś wpiszesz swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Jaki jest ulubiony filmowy bohater Twojego dziecka?

Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

 

Zobacz zwiastun

https://youtu.be/xjn9VcD7Smk

750 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent