Wygraj zaproszenia do kina na film Salma w krainie dusz! Czeka aż 35 podwójnych zaproszeń do kin w całej Polsce!

Wygraj zaproszenia do kina na film Salma w krainie dusz!

Uwaga! Z okazji premiery filmu Salma w krainie dusz mamy dla Was zaproszenia na ten film do wszystkich kin Cinema City w Polsce (do wykorzystania w okresie 11-14.11). W Mieście Dzieci czeka 35 dwuosobowych zaproszeń!

Najlepsza kinowa propozycja na tegoroczne Halloween! Pełna duchów, czarów i sympatycznych bohaterów opowieść o nastoletniej dziewczynce, która wyrusza na poszukiwanie dawno zaginionych rodziców. Przenieś się wraz z nią do słonecznego Meksyku – ojczyzny tacos, sombrero i wąsatych mariachi. A następnie daj nura w zaświaty, aby doświadczyć niezapomnianej przygody poza kresem życia i doczesności. „Salma’s Big Wish” to łącząca wiele stylów animacja o przyjaźni, wierze i realizacji najskrytszych marzeń. Wspaniała lekcja szacunku, dorastania i wielkiej, rodzinnej miłości.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Uwaga! Ze względu na charakter konkursu lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Jak zdobyć  zaproszenie?

Wystarczy, że za pomocą  poniższego formularza, odpowiecie na pytanie konkursowe.

Na zgłoszenia czekamy tylko do 4 listopada!

Salma w krainie dusz
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie