Salma w krainie dusz. Film w kinach od 8 listopada!

Salma w krainie dusz. Film w kinach od 8 listopada!

📅 czwartek 31.10.2019 do piątek 08.11.2019
Salma w krainie dusz
Najlepsza kinowa propozycja na tegoroczne Halloween! Pełna duchów, czarów i sympatycznych bohaterów opowieść o nastoletniej dziewczynce, która wyrusza na poszukiwanie dawno zaginionych rodziców. Przenieś się wraz z nią do słonecznego Meksyku – ojczyzny tacos, sombrero i wąsatych mariachi.

A następnie daj nura w zaświaty, aby doświadczyć niezapomnianej przygody poza kresem życia i doczesności. „Salma’s Big Wish” to łącząca wiele stylów animacja o przyjaźni, wierze i realizacji najskrytszych marzeń. Wspaniała lekcja szacunku, dorastania i wielkiej, rodzinnej miłości.

Witajcie w niezwykłym meksykańskim mieście Santa Clara. To tutaj wraz z przybraną rodziną mieszka szesnastoletnia Salma. Chociaż osierocona dziewczynka nigdy nie poznała swoich prawdziwych rodziców, to całe życie poświęciła na poszukaniu informacji dotyczących ich tożsamości i miejsca pobytu. Niestety bezskutecznie. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia Salma odkrywa tajemniczą księgę – zbiór opowieści o Santa Clara i jej dawnych mieszkańcach. Dzięki zawartym w niej informacjom, dziewczynka wpada na nowy trop. W towarzystwie przeszywanych braci, Jorge i Pedro, postanawia zbadać wskazówkę i udać się na poszukiwanie zaginionych rodziców. Z czasem, aby odnaleźć mamę i tatę, będzie musiała przekroczyć granicę realnego świata i przenieść się w zaświaty. Da to początek niezwykłej przygodzie, w czasie której Salma odkryje prawdę o rodzinie oraz własnych nadprzyrodzonych mocach, o których nawet nie miała pojęcia.

Zobacz zwiastun filmu

Salma w krainie duszGatunek: animacja, przygoda, komedia
Produkcja: Meksyk, 2018
Reżyseria: Carlos Gutiérrez Medrano
Scenariusz: Eduardo Ancer, Pancho Rodríguez („Telefon do Anioła”)
Oryginalna obsada dubbingowa: Cristina Milizia („Barbie: Life in the Dreamhouse”, „DC Super Hero Girls”, „Monster High”), Dino Andrade (Playmobil: Film”, „Corgi, psiak królowej”, „Jej wysokość Zosia”), Luis Dubuc („Dragon Ball Super”), Joe Hernandez („Dudi: Cala naprzód”, gry wideo „Kingdom Hearts III”, „Ace Combat 7: Skies Unknown”)

Letni niezbędnik. Jak przygotować rodzinę na wakacyjne wycieczki i podróże?

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami? Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo?

Naucz się porozumiewać z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

Salma w krainie dusz

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie