Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – Ilustracja do spektaklu: Czerwony Kapturek

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Ilustracja do spektaklu: Czerwony Kapturek

Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Należy wykonać pracę plastyczną będącą ilustracją do wybranej sceny internetowego spektaklu teatralnego „Czerwony Kapturek” dostępnego na stronie www.ok.bedzin.pl oraz na profilu facebook. Praca musi być wykonana samodzielnie przez dziecko, techniką plastyczną płaską (farby, pastele, wyklejanka – bez użycia materiałów sypkich).

Z powodu panującej pandemii organizatorzy proszą, by prace na konkurs zgłaszać wyłącznie w formie elektronicznej. Prace dzieci należy sfotografować lub zeskanować i przesłać na adres: konkursy@ok.bedzin.pl w temacie maila: Ilustracja do spektaklu „Czerwony Kapturek”. Prace należy przesłać do dnia 28 marca 2021 r. Ogłoszenie wyników nastąpi w końcu marca br.

Do pracy konkursowej trzeba koniecznie dołączyć – zamieszczone na stronie www.ok.bedzin.pl – wypełnione: „KARTĘ ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA”, „OŚWIADCZENIE W ZAKRESIE DANYCH OSOBOWYCH” i „OŚWIADCZENIE W ZAKRESIE WYKORZYSTANIA WIZERUNKU” dołączone do regulaminu oraz opis użytych technik wyrazu plastycznego. Brak uzupełnionych załączników skutkuje wykluczeniem pracy z w/w konkursu. Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:bajkaplastyczneteatr