Kosmici w mojej szkole. Wygraj dwuosobowe zaproszenie do kina!

Kosmici w mojej szkole. Wygraj dwuosobowe zaproszenie do kina!

 Nieziemska komedia w kinach od 22 września

W wyniku kosmicznej anomalii statek Sił Obrony Galaktyki i jego miniaturowa załoga – Gus, Max i Sophie trafiają do wnętrza mózgu 16-letniego ucznia – Normana. Od teraz widzą i słyszą wszystko to co nastolatek. A to dopiero początek kłopotów, bo dzielni kosmici są w trakcie misji, od której zależy dobro i przyszłość Wszechświata. Teraz, aby pokonać największego wroga – międzygalaktycznego złoczyńcę Zoltharda, Gus, Max i Sophie będą musieli ujawnić się i poprosić chłopca o pomoc. Muszą się jednak śpieszyć, bo podstępny Zolthard przejął już kontrolę nad umysłem dyrektorki szkoły, do której chodzi Norman i przeciąga na swoją stronę kolejnych nauczycieli. Czasu jest coraz mniej, po szkolnych korytarzach krąży UFO, a kosmicznie komiczna konfrontacja dosłownie wisi w powietrzu!

Uwaga! Z okazji premiery Kosmici w mojej szkole Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której mogą Państwo zdobyć dwuosobowe zaproszenia na film do kina Cinema City w wybranym mieście! 

Czeka na Was aż 35 dwuosobowych zaproszeń do wykorzystania w dniach 25 września – 1 października.

Jak zdobyć zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 20 -24 wrześniania wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Kosmici w mojej szkole, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Co byście przygotowali na powitanie kosmitów, żeby czuli się u was jak we własnym domu ?

Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Zobacz zwiastun

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:filmpatronat