Konkurs Walentynka dla Wcześniaka

Konkurs Walentynka dla Wcześniaka

Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” organizuje dla wszystkich łódzkich przedszkoli konkurs „Walentynka dla Wcześniaka”, w którym zadaniem przedszkolaków jest przygotowanie w dowolnej technice plastycznej walentynki dla wcześniaków i noworodków zagrożonych zaburzeniami rozwoju – podopiecznych Ośrodka „Otulinka”, stworzonego przez Fundację. 

Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat”od kilkunastu lat zajmuje się edukacją i rehabilitacją niepełnosprawnych dzieci, a od roku uruchomiliśmy również pierwszy w Polsce ośrodek, w którym już od pierwszych tygodni po narodzinach zapewniamy specjalistyczną pomoc wcześniakom oraz noworodkom zagrożonym zaburzeniami rozwoju. Konkursem tym chcemy również uczcić pierwsze urodziny ośrodka Otulinka, które obchodzić będziemy 22.02.2018.

Do 26.01.2018 każde przedszkole może dostarczyć do fundacji prace konkursowe, które zostaną opublikowane w poście poświęconym konkursowi na profilu Fundacji www.facebook.com/fundacjakolorowyswiat/ a 22.02.2018 podczas uroczystych 1 urodzin ośrodka Otulinka nastąpi przekazanie wszystkich walentynek jego maluszkom i wręczenie laureatom konkursu bardzo atrakcyjnych nagród. Ideą konkursu jest kształtowanie w najmłodszym pokoleniu postawy otwartości na problemy drugiego człowieka, pokazanie jak niezmiernie ważne i potrzebne jest otoczenie troską, życzliwością oraz dobrocią osób słabszych.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez Internautów w wyniku głosowania na profilu Facebook Fundacji w dniach 05.02.2018 – 19.02.2018. Partnerami organizowanego konkursu są: sieć kin Helios, EGURROLA DANCE STUDIO, Bartilini Air, moje Bambino, Semafor, Sfera Wiedzy, Wehrfritz, Wikam, Empis, Place Zabaw Kinderplaneta, Sala Zabaw Szymonek Ancymonek.

Więcej informacji na stronie http://www.kolorowyswiat.org/fundacja/aktualnosci/konkurs-plastyczny-walentynka-dla-wczesniaka/1

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:plastyczneWalentynki