Konkurs na komiks Mały i duży – rodzina w podróży

Konkurs na komiks Mały i duży – rodzina w podróży

Zbliżają się ferie zimowe – czas dobrej zabawy i odpoczynku. To idealna pora na oderwanie się od szkolnych obowiązków, spędzanie czasu z rodziną oraz rozwijanie swoich pasji i talentów!

Nie wiecie jak połączyć te wszystkie elementy?

To proste!

Weźcie udział w rodzinnym konkursie na komiks, organizowanym przez Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku oraz Hotel Fryderyk w Dusznikach Zdroju. Na autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody: VIP-owskie vouchery do Minieurolandu oraz rodzinny pobyt ze strefą SPA w Hotelu Fryderyk w Dusznikach Zdroju.

Czego potrzebujecie?

Kreatywności, wyobraźni i wspólnego czasu z najbliższymi 🙂

Jak powinien wyglądać Wasz komiks?

Możecie go wykonać w dowolnym formacie i w dowolnej formie artystycznej – w wersji papierowej, multimedialnej lub innej wybranej. Ma przedstawiać Wasze wyobrażenie wizyty w Park Miniatur Minieuroland oraz czasu spędzonego w Hotelu Fryderyk w Dusznikach–Zdrój. Ważnym elementem w tworzeniu komiksu jest stworzenie bohatera/postaci, która będzie towarzyszyć Wam w Waszej rodzinnej przygodzie. Komiks powinien zawierać minimum 6 scen komiksowych.

P.S. W komiksie nie mogą występować bohaterzy stworzeni przez innych autorów.

Jak zdobyć nagrodę?

Uczestnikami konkursu może być każdy! Aby wziąć w nim udział, wystarczy do 30 kwietnia 2017 r. wysłać komiks z formularzem zgłoszeniowym na adres:

Park Miniatur Minieuroland
Noworudzka 11
57 – 300 Kłodzko

z dopiskiem: „Mały i duży – rodzina w podróży”

Dodatkowe informacje można znaleźć w Regulaminie konkursu, który dostępny jest na stronach internetowych Organizatorów: www.minieuroland.pl/10854-2/ oraz www.fryderyk.com.pl/konkurs. W sprawach organizacyjnych można kontaktować się z panią Alicją Szczepańską, e-mail: konkurs@minieuroland.pl, tel. 690 941 943.

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie