Jak wygląda muzyka? Konkurs plastyczny

Jak wygląda muzyka? Konkurs plastyczny

Program Nie boję się muzyki, wsparty dotacją Wydziału Kultury Urzędu Miasta Poznania po raz kolejny wyruszył w podróż po Polsce, by ośmielać do kontaktu z bogactwem dźwięków! 

Z tego powodu serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym do udziału w konkursie plastycznym „Jak wygląda muzyka?” objętego Honorowym Patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy plastycznej dowolną metodą nawiązując do utworu „Życzenie” Fryderyka Chopina.

Termin nadsyłania prac mija 31 maja 2021 roku. Pracę zalecamy przesyłać zeskanowane lub sfotografowane za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej www.niebojesiemuzyki.pl lub ewentualnie pocztą tradycyjną na adres: Fundacja Fabryka Sztuki ul. Św. Marcin 80/82 lok. 312, 61-809 Poznań.

W przypadku wybrania wysyłki pocztą tradycyjną na odwrocie pracy prosimy o napisanie danych autora pracy tzn.:imię, nazwisko, wiek, adres e-mail opiekuna, nazwa placówki oświatowej do jakiej autor pracy uczęszcza.

W konkursie do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.niebojesiemuzyki.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:muzykaplastyczne