Guliwer w kinach już od 16 września! Wygraj dwuosobowe zaproszenie do kina

Guliwer w kinach od 16 września

Światowej sławy podróżnik i poszukiwacz przygód Guliwer zostaje ponownie zaproszony do krainy Liliputów, którą wcześniej ocalił przed wrogą flotą sąsiedniego kraju Blefuscu. Dochodzi jednak do nieporozumienia, bowiem mieszkańcy oczekują, że u ich bram stanie olbrzym wielkości solidnego budynku, który samym swoim wyglądem odstraszy każdego wroga.

Nic jednak z tego, bowiem Guliwer jest zwyczajnego wzrostu i niczym się w tym względzie nie różni od pozostałych mieszkańców. Rozczarowany król wtrąca przybysza do lochu. Tymczasem niezwyciężona armada Blefuscu pod komendą jej żądnego podbojów dowódcy przygotowuje kolejną inwazję. Los pokojowej krainy leży teraz w rękach Guliwera, jego dzielnego mysiego kompana i nowopoznanej przyjaciółki. Do pokonania licznej armii wroga potrzebna będzie nie siła, a spryt.

Uwaga! Z okazji premiery filmu Guliwer Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której mogą Państwo zdobyć dwuosobowe zaproszenia na film do kina Cinema City w wybranym mieście! 

W Mieście Dzieci czeka 35 dwuosobowych zaproszeń do wykorzystania w dniach 19-25 września.

Jak zdobyć  zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 13-16 września  (do godz. 16) wyślesz maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Guliwer, w treści zaś wpiszesz swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Jaki tytuł nosi ulubiony film Twojego dziecka (lub Twój ukochany film)?

Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Zobacz zwiastun

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie