Eko biegacz – popuść wodzę kreatywności!

Eko biegacz

Zapraszamy do kolejnego festiwalowego konkursu dla najmłodszych sportowców. Zadaniem uczestników jest zrobienie, narysowanie lub opisanie projektu tytułowego „Eko biegacza”.

Kim jest „Eko Biegacz”? To biegająca postać stworzona z odpadków. Może więc być zrobiony/zrobiona z plastykowych butelek, puszek, rolek papieru lub nakrętek i wielu innych odpadków, które na co dzień lądują w koszu – mamy nadzieję z odpowiednim oznaczeniem!

Na zwycięzców czekają gry ufundowane przez Naszego Partnera wydawnictwo Alexander (http://www.alexander.com.pl/). Dla młodszych rodzinna gra Gorący Ziemniak sprawdzająca refleks. Myśl, kojarz, rzucaj i pozbądź się Gorącego Ziemniaka zanim się sparzysz! Produkt dostępny w 6 wersjach: Podstawowej, Familijnej, Party, Mini, Junior, Junior Mini. Gra zyskała już rzesze wiernych wielbicieli w różnym wieku dostarczając przedniej zabawy całym rodzinom.

Dla nieco starszych kreatywna zabawka do samodzielnego montażu Mały Konstruktor Model składa się z elementów metalowych o różnej wielkości i kształcie oraz kolorowych elementów z tworzyw sztucznych, takich jak koła i siedzenia. Dzięki temu pojazd uzyskuje jeszcze bardziej realistyczny wygląd. W zestawie narzędzia, którymi można wielokrotnie skręcić i rozkręcić maszynę. Mały Konstruktor to już 40 modeli w 3 rozmiarach. Produkt otrzymał nagrodę – Zabawka Roku 2016.

Wszyscy zwycięzcy otrzymają też niepowtarzalne gadżety Festiwalu Biegowego.

W kategorii do 10 lat

  • I miejsce: Gorące Ziemniaki Junior
  • II miejsce: Gorące Ziemniaki Junior
  • III miejsce: Gorące Ziemniaki Junior

W kategorii od 11 lat

  • I miejsce: zestaw konstrukcyjny Mały Konstruktor
  • II miejsce: zestaw konstrukcyjny Mały Konstruktor
  • III miejsce: zestaw konstrukcyjny Mały Konstruktor

Na wasze prace lub ich zdjęcia wraz z informacją o wieku autora, adresem oraz numerem telefonu, czekamy do 5 września 2016 r. pod adresem

e-mail: m.zacharias@isw.org.pl

lub

Festiwal Biegowy
(z dopiskiem konkurs Strefa Dzieci)
ul. Solec 85, III p.
00-382 Warszawa

Serdecznie zapraszamy do zabawy!

http://www.festiwalbiegowy.pl/strefa-dzieci/konkurs-eko-biegacz-popusc-wodze-kreatywnosci#.V71tAoVOLVI

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:plastycznesportowo