Weleda
Weleda Baby

Trojan - znaczenie i pochodzenie imienia

Także : Trojanek
Znaczenie :
Planeta : Księżyc i Jowisz
Znane : Trojano Delfico de Filippis, Trojan z Łękna
Imieniny : 10 lutego

Historia i znaczenie imienia Trojan

Trojan jest imieniem o korzeniach w języku łacińskim. Patronem imienia św. Trojan, uczeń św. Bibiana, biskup Saintes.

Numerologia imienia Trojan

Liczba imienia Trojan równa jest SZEŚĆ. Oznacza to, że przy wszystkich swoich zdolnościach Trojanowie są świetnymi negocjatorami i dyplomatami.

Jaki jest Trojan?

Energiczny, męski, odważny i asertywny, Trojan marzy o tym,  by być na czele. Jest porywczy, temperamentny i walczy o swoje. Zdarza się, że gwałtownie wybucha gniewem. Nie toleruje autorytetów wśród innych, uważając siebie za najlepszy autorytet. Jest uparty i zdolny do działania pod presją czasu i emocji. Gdy tylko widzi okazję, to chwyta ją i doskonale wykorzystuje. Uwielbia wygrywać i wie, jak to robić, wykorzystując swój naturalny magnetyzm. Ma głowę do biznesu, a jego stopy są mocno osadzone na ziemi. Ceni sobie praktyczne i konkretne rozwiązania, nie lubi rozmawiać o niczym. Nie cierpi pochlebstw i oszustw, które nie prowadzą do niczego – sam mówi zawsze „prosto z mostu”, nie przejmując się opiniami innych. Jest namiętnym człowiekiem, jednakże ma wiele trudności w wyrażaniu głęboko tkwiących w nim uczuć.

Będąc dzieckiem, z pewnością wielokrotnie przetestuje na rodzicach swoje argumentacyjne podejście! Przy Trojanie sprawdza się zdecydowane nastawienie, lecz równie sprawiedliwe i spójne.

Znak zodiaku imienia Trojan

Najbardziej pasujące znaki do imienia Trojan to Lew, Koziorożec i Skorpion.

379 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent