Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Felina - znaczenie i pochodzenie imienia

Także : Felinka, Fela, Felcia
Znaczenie : od imienia Felin
Planeta : Księżyc i Mars
Znane :
Imieniny : 1 czerwca
 

Historia imienia i znaczenie imienia Felina

Imię Felina to żeński odpowiednik imienia Felin, którego patronem jest św. Felin, towarzysz św. Gratyniana – męczennicy za czasów cesarza Decjusza, cesarza rzymskiego. Felina to także imię bohaterki z serialu „Team Galaxy – kosmiczne przygody galaktycznej drużyny” oraz filmu „Pokémon 2: Uwierz w swoją siłę”.

Numerologia imienia Felina

Imię Felina to numerologiczna JEDENASTKA, liczba mistrzowska, pasująca do osób nowatorskich i z wysokim poziomem uduchowienia.

Jaka jest Felina?

Felina to osoba niezwykle tajemnicza. Nikt nie potrafi jej odczytać przy pierwszym spotkaniu. Sprawia wrażenie głęboko uduchowionej, jakby nie z tego świata. Felinę tak naprawdę znają tylko jej najbliżsi, a też niekoniecznie. Skrywa ona pewien mistycyzm, tajemnicę, której nie sposób zrozumieć. Jest osobą głęboko empatyczną, przejmuje się problemami świata, ludzkości, ale też osób, które nowo poznaje. Jest w stanie skutecznie pomagać innym, bez nadmiernego naprzykrzania się. Felinę cechuje niezwykła życiowa mądrość, w zasadzie już od najmłodszych lat jej życia. Zdarza się wówczas, że swą mądrością przewyższa nawet dorosłych. Ma także liczne talenty artystyczne. W zasadzie czego nie zacznie, to kończy sukcesem. Bywa przez to, że trudno jej się skoncentrować tylko na jednej rzeczy, bo już po chwili ma nowy pomysł. A trzeba przyznać, że jej pomysły zawsze są wyjątkowe i nowatorskie – jest niezwykle kreatywna i trudno jej poprzestać w działaniu. Ma dzięki temu łatwość do pomnażania sukcesów, ale i pieniędzy.

Znak zodiaku imienia Felina

Imię Felina pasuje do osób spod znaku Barana i Bliźniąt, które najlepiej współgrają z jej charakterem.

376 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent