UD

Faro - znaczenie i pochodzenie imienia

Także : Fareczek, Farunio, Faruś
Znaczenie : od słowa "fara" - "podróż"
Planeta : Saturn i Uran
Znane :
Imieniny : 28 października

Historia i znaczenie imienia Faro

Imię Faro jest pochodzenia germańskiego, od słowa „fara” czyli „podróż”. Pierwszy element imienia, „far”, znaczy także „plemię, pokolenie”.

Numerologia imienia Faro

Imię Faro to numerologiczna CZWÓRKA, czyli liczba osób praktycznych i pracowitych.

Jaki jest Faro?

Sprytny, delikatny i wyrafinowany, Faro jest obdarowany pewną naturalną dozą arystokracji. Lubi się popisywać i uwielbia być podziwianym, mając nadzieję stać się żyjącym przykładem dla innych. Charakteryzuje się silną wolą, jest zdyscyplinowany, ambitny, autorytarny i pełen życia. Łatwo może paść ofiarą dumy, arogancji czy egocentryzmu. Generalnie jest towarzyski i komunikatywny, a także skłonny do ogromnej hojności. Wyraża swoje emocje z łatwością, jest niezwykle lubiany, wrażliwy i szczerze troszczy się o innych. Chętnie angażuje się w ruchy społeczne, artystyczne czy humanistyczne. Często ciągnie go do występów publicznych oraz podróży. W miłosnym życiu jest dość wymagający – musi podziwiać swoją partnerkę, która ważne, by była ponadprzeciętnie piękna, ponieważ Faro to dość wybredny perfekcjonista.

Pożądane jest, by Faro miał rodzeństwo, w przeciwnym razie jest skłonny wierzyć, że świat kręci się tylko wokół niego. W dzieciństwie warto go zachęcać także do przyłączania do różnych grup, by mógł rozwijać poczucie solidarności i lojalności. Języki i sztuka to jego mocne strony, do których rozwijania też warto go namawiać.

Znak zodiaku imienia Faro

Imię Faro najbardziej pasuje do chłopców urodzonych w znaku Panny i Koziorożca.

870 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent