Trafione prezenty – radość dla dzieci i rodziców!
UD

Trafione prezenty – radość dla dzieci i rodziców!

Trafione prezenty – radość dla dzieci i rodziców
📖 Czyta się średnio w 6 min. 🕑
Zabawki są nieodłącznym elementem szczęśliwego dzieciństwa, a beztroska zabawa jest naturalną potrzebą każdego malucha. Obdarowując pociechy zabawkami, możemy wspierać ich rozwój emocjonalny, społeczny i fizyczny. Święta to doskonały czas na ofiarowanie szkrabom wartościowych podarunków wspierających ich rozwój. Marka Fisher- Price tworzy zabawki, które są odpowiednimi prezentami, a dodatkowo można je teraz wygrać w konkursie Podaruj Pierwszą Radość.

Rynek zabawek rozwija się w błyskawicznym tempie. Wciąż pojawiają się na nim nowe produkty, które budzą podziw dzieci, ale też dorosłych.  Jednak zawsze warto postawić na produkty oraz marki sprawdzone oraz polecane od lat przez wielu rodziców na całym świecie. Jeśli masz w rodzinie maluszka i nie wiesz, co mu podarować w te święta, Fisher-Price przygotowało dla Ciebie kilka podpowiedzi.

Marka Fisher Price od 90 lat jest liderem w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie zabawek interaktywnych. Duża liczba aktywacji w produktach tej firmy: piosenki, melodie i wyraźne wypowiedzi lektora, sprawiają, że rola zabawki nie kończy się tam, gdzie sięga jej interaktywność. Podczas zabawy dzieci nie ograniczają się tylko do funkcji proponowanych przez producenta, ale też puszczają wodze fantazji, tworząc własny świat i przeróżne historie. Szczeniczek Uczniaczek nauczy dziecko 100 pierwszych słów, ale będzie też kompanem do wymyślonych przez niego zabaw.  Jakie zabawki Fisher-Price sprawdzą się jako świąteczne prezenty?

Sprawdzone prezenty dla dzieci pod choinkę

Podarunki, które sprawią, że maluch poczuje się jak mama i tata

Małe  dzieci są świetnymi obserwatorami, niezmiernie zainteresowanymi światem dorosłych. Uwielbiają  naśladować rodziców w różnych sytuacjach, również podczas zabawy „kopiują” podpatrzone u nas zachowania. Dlatego też musimy dbać o to, by dziecko przyjmowało jak najlepsze wzorce i rozwijało zdrowe nawyki. Naśladownictwo dotyczy wszelkich sfer, zarówno prywatnych, jak i zawodowych.

Home office stał się już naszą codziennością i nikogo nie dziwi widok rodziców przed komputerami, laptopami czy też telefonami, dlatego i dzieci chciałyby przed nimi zasiąść. W ofercie marki Fisher-Price znajdziemy zabawki, które wyglądem przypominają urządzenia dla dorosłych, ale są bezpieczne dla maluchów i dodatkowo wspierają ich edukację! Takimi zabawkami są: Edukacyjny Laptop Malucha i Tablet Malucha. Rodzice  mają służbowe zdalne spotkanie?  Maluch w tym czasie też  „popracuje” na swoim tablecie lub laptopie, świetnie się przy tym bawiąc. W czasie świąt maluch może odkrywać nowe technologie wspólnie z babcią i dziadkiem.

Tablet Malucha wprowadza dziecko w świat literek, kolorów, pierwszych słówek, nazw zwierzątek, a to przy akompaniamencie muzyki i wesołych dźwięków. Zachęca też do wspólnego śpiewania! Dzięki wykorzystaniu technologii „Poziomy nauki” treści edukacyjne zabawki można łatwo dostosować do aktualnego etapu rozwoju dziecka, co sprawia, iż „rośnie” ona wraz z nim. Z kolei Edukacyjny Laptop Malucha to zabawkowy laptop aktywizujący z kolorowymi światełkami i ponad 55 aktywacjami: piosenkami, dźwiękami i wypowiedziami. Zabawka pomoże w nauce cyferek, literek, kolorów, powitań, a nawet pierwszych słów po angielsku! Interaktywny Laptop Malucha również ma wbudowaną technologię „Poziomy Nauki”, dzięki czemu maluch może „wchodzić” na kolejne poziomy trudności i bawić się nim przed długie minuty. Zabawka zamyka się i otwiera jak prawdziwy laptop, można ją łatwo zabrać w świąteczną podróż. Oba produkty są stworzone do ćwiczenia zręczności paluszków!

Trafione prezenty – radość dla dzieci i rodziców!

Pobaw się z dzieckiem!

Zabawki Fisher- Price stwarzają wiele okazji do ciekawej zabawy dorosłego z dzieckiem, a wspólnych chwilom towarzyszą śmiech i swoboda. Dzięki niej maluch może przenieść się do swego wymyślonego magicznego świata.

Choćby do świata…. samochodów! A to dzięki Edukacyjnej Myjni Samochodowej. To tutaj  maluchy zatankują, zrobią przegląd, umyją autko i ruszą po przygody. Dzieci będą zachwycone wielokolorowymi światełkami, piosenkami, dźwiękami i wypowiedziami w języku polskim, które wzbogacają zabawę tym interaktywnym zestawem.

Trafione prezenty – radość dla dzieci i rodziców!

Przyjaciel na dobre i na złe

Każdy, a zwłaszcza maluch, potrzebuje przyjaciela, którego można przytulić i który zawsze jest obok! Zwłaszcza, gdy w pobliżu nie ma mamy czy taty…

W roli pierwszego przyjaciela doskonale sprawdzą się produkty Fisher-Price. Pierwszym jest Szczeniaczek Uczniaczek. Szczeniaczek jest pokryty miękkim materiałem, uwielbia się tulić i jest gotów udowodnić, że nauka to świetna zabawa! Reaguje na dotyk dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów i kształtów. Pomaga maluszkom ćwiczyć zręczność i pobudza ich rozwijające się zmysły.

Trafione prezenty – radość dla dzieci i rodziców!

 

Piesek „Raczkuj za mną” uwielbia radosną zabawę i zachęca maluszka do ruchu, wspierając w nauce raczkowania. Gdy pociągnie się za mięciutką skarpetkę w pyszczku pieska, ten macha tylną częścią ciała, rusza głową i „chodzi”, a dziecko radośnie podążą w ślad za nim. Maluch może naciskać podświetlane przyciski na obroży pieska, aktywując piosenki, dźwięki i wypowiedzi uczące alfabetu, nowych słów, cyferek, liczenia i kolorów.

Trafione prezenty – radość dla dzieci i rodziców!

 

A do snu milusińskich utuli urocza wydra Usypianka – Przytulanka. To wyjątkowa pluszowa przytulanka, która uspokoi maluszka, gdyż jej miękki brzuszek rytmicznie podnosi się i opada jak przy oddychaniu, co w naturalny sposób go uspokaja. Zabawka odtwarza też 30 minut kojącej muzyki i innych dźwięków (takich jak bicie serca, słodkie pochrapywanie czy biały szum) oraz świeci delikatnym światełkiem.

Trafione prezenty – radość dla dzieci i rodziców!

Dlaczego warto dawać maluchom prezenty świąteczne?

Zabawki nie tylko wywołują radość, ale też wspierają rozwój dzieci, zachęcając je do kreatywnej zabawy, także w gronie rodzinnym. Obdarowywanie w święta ma szczególną zaletę – dziecko uczy się dzięki niemu rodzinnych tradycji i zwyczajów. Maluch obserwuje, że jego bliscy są szczęśliwi, wzruszeni i to rozwija w nich empatię. A przecież szczęśliwi dorośli, to szczęśliwe dzieci!

Fisher-Price zaprasza na konkurs

Dla wszystkich z nas Święta to magiczny czas, na który czekamy z wielu powodów, a każdy ma swoje ulubione: świąteczne spotkania, cudownie przystrojona choinka, tradycje i zwyczaje kultywowane rodzinnie, smakołyki i prezenty… Właśnie – prezenty! Dzięki Fisher-Price możesz stać się wspaniałym Świętym Mikołajem. Marka zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w konkursie „Podaruj Pierwszą Radość”, który trwa do 24 grudnia. Do wygrania są zestawy zabawek o wartości 750 zł oraz 3×5000 zł. na rodzinne wyjazdy. Na każdego uczestnika konkursu czeka nagroda gwarantowana – wideoprzewodnik o robieniu cudownych sesji zdjęciowych telefonem, z którym nauczysz się,  jak w prosty sposób zmienić ustawienia w aparacie, by robić doskonałe ujęcia i zatrzymać w kadrze najpiękniejsze świąteczne chwile. Szczegóły kampanii znajdziecie na stronie: podaruj-radosc.pl.

Sami widzicie, że zabawki Fisher- Price są furtką do pięknego świata niekończących się marzeń, w którym jest mnóstwo do odkrycia i gdzie nauka nigdy się nie kończy. Zostań Świętym Mikołajem i podaruj radość, wybierając zabawki Fisher-Price!

 

377 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent