Tania książka – dziesiątki pozycji w atrakcyjnej cenie

Tania książka – dziesiątki pozycji w atrakcyjnej cenie
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Zaczyna się skromnie – od kilku kontrastówek. Następnie dołączają do nich kartonowe książeczki z wierszykami, krótkie opowieści, później dłuższe, dłuższe i dłuższe… Jest ich coraz więcej! Nim się obejrzymy, nasz kilkulatek ma już pokaźną biblioteczkę.

 Wszyscy wiemy, że czytanie dzieciom jest ogromnie ważne. Jak jednak pogodzić ciekawość małego czytelnika, który z podekscytowaniem zerka na nowe tytuły i dbałość o… domowy budżet? Mamy na to sposób! To kategoria „Tania książka”, w której możecie znaleźć mnóstwo ciekawych bajek, opowiadań i powieści. Jakich dokładnie? Tego wam nie powiemy, bo tutaj cały czas coś się zmienia. Wielka wyprzedaż książek! Końcówki serii, ostatnie egzemplarze, wydania w miękkiej oprawie i, przede wszystkim, książki, które trudno jest złapać gdziekolwiek indziej. A to wszystko w bardzo niskiej cenie, już od kilkunastu złotych. Zapraszamy!

Tania księgarnia internetowa. Książki dla dzieci w atrakcyjnych cenach

W księgarni internetowej Natuli znajdziecie książki już dla najmłodszych czytelników. Krótkie kartonówki zachęcające do różnych aktywności i powtarzania wyrazów dźwiękonaśladowczych często przeplatają się z wierszowanymi opowiadaniami, które od razu wpadają w ucho. Tanie książki dla dzieci to również bajki, bogato ilustrowane pozycje edukacyjne i słowniki obrazkowe, razem z którymi mali czytelnicy uczą się nazywać otaczającą ich rzeczywistość. Z pewnych źródeł wiemy, że czasami dołączają do nich zabawki, puzzle lub gry – nie zawsze znajdują się w naszej ofercie, a gdy już się pojawią, to znikają niemal od razu. A to tylko jeden z wielu powodów, dla którego warto zaglądać do kategorii „Tania książka”!

Najtańsze książki popularnonaukowe, lektury szkolne i mnóstwo poradników dla starszych dzieci

Nieco starsi czytelnicy również znajdą tutaj coś dla siebie. Ciekawe powieści zapraszają do odkrywania świata i rozwiązywania zagadek, książki edukacyjne z kolei są bogatym źródłem ciekawostek, których próżno szukać w szkolnych podręcznikach. A skoro już mówimy o szkole – w kategorii „Tania książka” często oferujemy też lektury szkolne, które, dzięki ciekawemu wydaniu i atrakcyjnej szacie graficznej, same zachęcają do czytania. Sprawdźcie, co dziś dla was przygotowaliśmy!

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent