Trzecia edycja konkursu Edukacja Ekologiczna jest sztuka

Spotkaj się ze św. Mikołajem i jego reniferami

Spotkaj-się-ze-św
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

To już drugi rok kiedy Drzewina zimą zamienia się w świąteczną mekkę. W tym roku przewidzianych jest wiele atrakcji. Absolutną nowością będą renifery, które przywędrują tutaj prosto z dalekiej Finlandii. Te urocze stworzonka są bardzo przyjaźnie nastawione do człowieka. W zagrodzie będzie można podziwiać 5 reniferów. Tuż nieopodal można podziwiać dzieciątko Jezus otoczone żywymi zwierzętami: kozami, owcami.

W Przystanku Świętego Mikołaja nie zabraknie atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Szczególnie warte polecenia są warsztaty zdobienia bombek oraz tworzenia stroików świątecznych. To doskonała okazja żeby w ten świąteczny czas miło i rodzinnie spędzić kilka chwil. Nie można również przegapić wizyty u Świętego Mikołaja. Będzie to nie lada przeżycie dla dzieci, które osobiście mogą z nim porozmawiać. Następnie warto udać się do sklepiku Im. Rudolfa Renifera aby zakupić kilka pamiątek oraz tradycyjnych świątecznych ozdób

Ciekawym pomysłem są weekendy tematyczne. I tak w cztery różne weekendy odbywać się będą różne programy: tworzenie gigantycznej kartki świątecznej, wielkie Mikołajki, wielkie bałwankowanie i wspólne śpiewanie kolęd. 

Ważne informacje:
Przystanek czynny będzie od 24.11 do 26.12 w godzinach 10.00 -20.00
Mikołaj przewidział czas dla rodzin z dziećmi w weekendy
grupy zorganizowane, wycieczki szkolne, przedszkolne Mikołaj przyjmuje od poniedziałku do piątku

Szczegółowe informacje na stronie www.przystanekswietegomikolaja.pl

Polecamy również Bożonarodzeniowe opowieści  oraz Pomysły na świąteczne upominki.

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent