Spotkaj się ze św. Mikołajem i jego reniferami

Spotkaj-się-ze-św

W magiczny czas świąt przyjechał do Drzewiny gość z dalekiej Laponii. Na swoją zimową siedzibę wybrał tą niewielką wioskę, malowniczo położoną wśród łąk i lasów. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, pragnie spotkać się ze wszystkimi dziećmi, które mają ochotą go odwiedzić.

To już drugi rok kiedy Drzewina zimą zamienia się w świąteczną mekkę. W tym roku przewidzianych jest wiele atrakcji. Absolutną nowością będą renifery, które przywędrują tutaj prosto z dalekiej Finlandii. Te urocze stworzonka są bardzo przyjaźnie nastawione do człowieka. W zagrodzie będzie można podziwiać 5 reniferów. Tuż nieopodal można podziwiać dzieciątko Jezus otoczone żywymi zwierzętami: kozami, owcami.

W Przystanku Świętego Mikołaja nie zabraknie atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Szczególnie warte polecenia są warsztaty zdobienia bombek oraz tworzenia stroików świątecznych. To doskonała okazja żeby w ten świąteczny czas miło i rodzinnie spędzić kilka chwil. Nie można również przegapić wizyty u Świętego Mikołaja. Będzie to nie lada przeżycie dla dzieci, które osobiście mogą z nim porozmawiać. Następnie warto udać się do sklepiku Im. Rudolfa Renifera aby zakupić kilka pamiątek oraz tradycyjnych świątecznych ozdób

Ciekawym pomysłem są weekendy tematyczne. I tak w cztery różne weekendy odbywać się będą różne programy: tworzenie gigantycznej kartki świątecznej, wielkie Mikołajki, wielkie bałwankowanie i wspólne śpiewanie kolęd. 

Ważne informacje:
Przystanek czynny będzie od 24.11 do 26.12 w godzinach 10.00 -20.00
Mikołaj przewidział czas dla rodzin z dziećmi w weekendy
grupy zorganizowane, wycieczki szkolne, przedszkolne Mikołaj przyjmuje od poniedziałku do piątku

Szczegółowe informacje na stronie www.przystanekswietegomikolaja.pl

Polecamy również Bożonarodzeniowe opowieści  oraz Pomysły na świąteczne upominki.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Mikołajweekend
Spotkaj się ze św. Mikołajem i jego reniferami