Jak narysować Mikołaja, gwiazdę, choinkę… Pobierz świąteczne szablony do rysowania

Jak narysować szablony Boże Narodzenie do druku
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Dzieci uwielbiają Boże Narodzenie. Mnóstwo radości sprawia im wszystko, co kojarzy się ze świętami. Tworzą dekoracje i upominki, piszą listy do Mikołaja, malują, ozdabiają i niecierpliwie wyczekują tego wyjątkowego czasu. Świąteczne rysunki wykonane małymi rączkami wprowadzają do domu wyjątkowy nastrój i są bezcenną rodzinną pamiątką przez lata. Zachęcajmy dzieci do rysowania symboli Bożego Narodzenia!

Teraz to łatwiejsze niż się wydaje, bo Miasto Dzieci przygotowało gotowe do wydruku szablony, które pomogą stworzyć dzieciom (i rodzicom!) piękne świąteczne ilustracje. Mogą stanowić one ozdobę domu, mogą służyć jako kartka świąteczna, mogą być podarunkiem dla babci czy dziadka. Możliwości jest naprawdę wiele, a pewne jest, że każdy z tych rysunków będzie niepowtarzalny i wyjątkowy. Zwłaszcza, że po narysowaniu można go dowolnie pokolorować.

Zapraszamy do działu Jak narysować…

Dowiecie się jak łatwo stworzyć obraz Mikołaja, jego sań i reniferów. Ozdobicie dom świątecznymi gwiazdami i śnieżynkami. Namalujecie choinkę, szopkę i aniołka. Wystarczy kliknąć na obrazek i pobrać go do wydruku, a potem tworzyć małe dzieła sztuki.

Przypominamy też, że w Mieście Dzieci czeka także aż 50 świątecznych kolorowanek do druku (klik)

Przydadzą się również piękne etykiety na prezenty i wzory listów do Mikołaja:

Kolorowych świąt!

Anna Perlińska-Supeł

Najlepsza kucharka i mama rezolutnego kilkulatka oraz kilkumiesięcznego urwisa. Kocha książki dla dzieci i uważa, że MiastoDzieci.pl powinno pisać głównie o nich. Pracuje też w liceum i trochę ukrywa przed uczniami swoją słabość do koncertów heavymetalowych. Szalona fanka grzybobrania – uważa, że jesień powinna trwać cały rok.

ania@miastodzieci.pl