Sen u dzieci. Recenzja książki

Sen u dzieci
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Jeśli zaliczasz się do grona osób, które nie śpią w nocy, ponieważ mają małe dziecko to mam dla ciebie dobrą informację. W końcu powstał pierwszy polski poradnik dla młodych rodziców marzących o większej ilości snu.

Magda Kaczor i Magdalena Szczęsna to dwie lekarki: psychiatra i pediatra oraz szczęśliwe mamy.

W swojej książce Sen u dzieci połączyły wiedzę płynącą z badań naukowych, własnej praktyki lekarskiej oraz doświadczenia rodzinnego, aby pomóc czytelnikom ograniczyć liczbę nocnych wybudzeń dziecka i bardziej efektywnie wypocząć.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat śmierci dziecka we śnie, spania wspólnie z dzieckiem oraz bezdechów podczas snu, to ta propozycja jest właśnie dla ciebie. Autorki opisują także, jak nowoczesne gadżety wpływają na sen maluchów oraz informują, czy można podawać dzieciom leki nasenne. W książce poruszony został również temat snu dzieci przewlekle chorych.

Sen u dzieci stanowi bogate źródło informacji dotyczących różnych trudności sennych. Książka jest niezwykle ciekawa i praktyczna. Została napisana w sposób jasny i przystępny. Zawiera wiele przydatnych wskazówek.

Monika Górka

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Sen u dzieci
Autor: Magdalena Szczęsna, Magda Kaczor
Wydawnictwo: Marginesy
Rok wydania: 2019
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 352
Format: 14.5 x 20.8 cm

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent