Prezent dla dziewczynki na Dzień Dziecka

📖 Czyta się średnio w 4 min. 🕑

Wybór odpowiedniego prezentu na Dzień Dziecka może stanowić nie lada wyzwanie! Zabawki, akcesoria czy ubrania – idealny podarunek dla kilkulatki należy dobrać nie tylko pod względem wyglądu, ale także wykonania, grupy wiekowej oraz zainteresowań. Sprawdź propozycje prezentów dla dziewczynki z okazji 1 czerwca i spraw, aby tegoroczny Dzień Dziecka był niezapomniany!

Prezent dla dziewczynki z okazji Dnia Dziecka

Znalezienie i zakup prezentu dla dziewczynki z okazji 1 czerwca może być trudne i skomplikowane – drobiazg powinien cieszyć wyglądem oraz funkcjonalnością, a także pasować do charakteru dziecka. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu upominku dla kilkulatki? Przede wszystkim sprawdź, czy jest:

• dostosowany do grupy wiekowej – trudne i zaawansowane łamigłówki mogą zniechęcić do dalszej zabawy, a drobne części zgubione lub nieopatrznie połknięte;
  • zgodny z zainteresowaniami – dzięki temu trafisz z prezentem, który dostarczy wiele godzin rozrywki;
  • wykonany z wysokiej jakości surowców – łamiące się elementy czy łatwe do zarysowania powierzchnie sprawią, że podarek po krótkim czasie nie będzie wyglądać estetycznie i schludnie.

Jeżeli zastanawiasz się, co podarować dziewczynce z okazji Dnia Dziecka, na początku zasięgnij porady u jej rodziców – znają ją najlepiej i wiedzą, czym lubi się bawić i czego aktualnie potrzebuje. Chcesz poszukać czegoś samodzielnie? Dobrym pomysłem na prezent dla żywiołowej sześciolatki są kolorowe ubrania z ulubionymi serialowymi postaciami oraz siedzisko do huśtania w ogrodzie, natomiast jedenastolatce warto sprawić stylowy plecak, grę planszową lub ciekawą książkę z ponadczasową historią. Ilość dostępnych propozycji może zawrócić w głowie!

Rozglądasz się za prezentem dla dziewczynki? W sklepie 5.10.15. znajdziesz zabawki zarówno dla kilkuletniej pociechy, jak i nastolatki! Sprawdź aktualną ofertę: https://www.51015kids.eu/zabawki

Prezent na Dzień Dziecka – inspiracje

Lalki, misie, puzzle i zestawy do malowania… w sklepach zabawkarskich znajdziesz wiele pomysłów na prezent dla dziewczynki. Jednak podczas zakupów warto pamiętać o zmieniających się upodobaniach dziecka oraz o jego potrzebach – podarek należy dobrać zgodnie z jego wiekiem i charakterem.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

• Prezent dla dziewczynki 6-latki – postaw na wyobraźnię!

Ciekawa świata i energiczna sześciolatka uwielbia nowinki i chętnie uczy się nowych rzeczy. Nic dziwnego, że najczęściej sięga po zabawki, które rozwijają jej wyobraźnię i umiejętności motoryczne. Podczas poszukiwań możesz postawić na klasyczne lalki czy misie, ale także na proste dziecięce mikroskopy lub plastelinę, która zapewni dziecku godziny zabawy. Szukasz czegoś innego? Wybierz zabawkowy zestaw kuchenny lub małą kasę sklepową, dzięki którym odgrywanie ról będzie o wiele ciekawsze!

• Prezent dla dziewczynki 8-latki – gry planszowe i łamigłówki

Co kupić ośmiolatce? Choć początkowo może stanowić to nie lada wyzwanie, to w rezultacie… rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Świetnym pomysłem na prezent dla dziewczynki 8-latki są gry planszowe oraz zręcznościowe. Puzzle, łamigłówki czy planszówka z rozbudowaną fabułą zachwycą dziecko oraz dostarczą mu wiele radości. Inną propozycją są zestawy plastyczne z akwarelami, plakatówkami, pędzlami i pisakami – dzięki temu zatroszczysz się o kreatywność dziewczynki i pozwolisz jej na rozwinięcie zainteresowań.

• Prezent dla dziewczynki 11-latki – DIY i ciekawe ozdoby

Jedenastolatki uwielbiają stroić się i przywiązują dużą wagę do swojego wyglądu. Jeżeli szukasz prezentu dla dziewczynki 11-latki, warto postawić na pakiet farb do tkanin, które pozwolą jej na zabawę w projektantkę mody. Inną propozycją są puzzle 3D – co prawda różnią się stopniem trudności od klasycznych egzemplarzy, jednak po złożeniu zachwycają wyglądem i wykonaniem. Poszukujesz ciekawego pomysłu na prezent dla miłośniczki książek o czarodziejach? Wybierz zestaw klocków z zaczarowanym zamkiem lub magicznym światem wróżek i skrzatów – nie tylko rozwiną wyobraźnię dziewczynki, ale także będą stanowiły ciekawą ozdobę w pokoju.