Prawdziwa kamera cyfrowa dla małych artystów-filmowców

Prawdziwa-kamera-cyfrowa-dla-małych-artystów-filmowców

Taki prezent to więcej niż zabawka.
To jest jak spełnienie największych dziecięcych marzeń – poczuć się pewnego dnia jak George Lucas czy Steven Spielbger na planie filmowym pełnym aktorów, kreować rzeczywistość i móc ją potem odtwarzać – nawet po kilkudziesięciu latach.

Nie od dziś wiadomo, że pielęgnowanie różnorodnych zdolności wpływa na ogólny rozwój dziecka, a przejawiane we wczesnych latach życia uzdolnienia na ogół rzadko zanikają. Oczywiście, pod warunkiem, że dziecko ma szansę rozwijać je przy wsparciu rodziców.

Wychodząc naprzeciw potrzebom małych filmowców firma Mustek, opracowała kamerę cyfrową, która umożliwia dzieciom nagrywanie prawdziwych filmów z dźwiękiem, odtwarzenia ich oraz robienie zdjęć. I co najważniejsze – wszystko to będzie dobrej jakości. Kamera jest prosta w obsłudze i zaprojektowana tak, by idealnie leżała w dziecięcych rękach. Wszystkie jej parametry techniczne są wyszczególnione na stronie www.trzymisie.pl.
Kamera cyfrowa to prezent, który dziecko zapamięta do końca życia. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, bale karnawałowe – chwile, które dadzą dziecku wiele okazji do wspaniałych ujęć.

Trzeba również pamiętać o oprawie tych ważnych wydarzeń. Firma Trzymisie.pl oferuje bajkowe stroje, które pozwolą dziecku przenieść się w świat wyobraźni: poczuć się jak ulubiony bohater – dzielny strażak, policjant, Superman czy Lord Vader, piękna księżniczka lub Dzwoneczek.

A jeśli czeka je występ w jasełkach? Nie trzeba już spędzać długich godzin na kompletowaniu stroju. Wystarczy zajrzeć na stronę WWW.trzymisie.pl i wybrać odpowiednie przebranie.

Polecamy również Inteligentny prezent dla dziecka  oraz Wspólne granie na ekranie

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:filmmisie
Prawdziwa kamera cyfrowa dla małych artystów-filmowców