Po sukcesie w Zabrzu Magiczna Muzyka Disneya wkrótce zabrzmi we Wrocławiu!

Po-sukcesie-w-Zabrzu-Magiczna-Muzyka-Disneya-wkrótce-zabrzmi-we-Wrocławiu

13 marca w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca odbyły się dwa koncerty z cyklu Magiczna Muzyka Disneya. Publiczność zachwyciła się podróżą dookoła świata po najpiękniejszych miejscach, gdzie swoje wspaniałe przygody przeżywali bohaterowie najpopularniejszych filmów Disneya.

Orkiestra Filharmonii Zabrzańskiej pod kierownictwem Tadeusza Wicherka dosłownie „porwała” publiczność do zabawy i muzyczno-filmowej przygody. Przy dźwiękach najpiękniejszych filmowych melodii widzowie wyruszyli w podróż dookoła świata na spotkanie z bohaterami takich filmów jak „Aladyn”, „Piękna i Bestia”, „Mała Syrenka”, czy „Król Lew”. Nieustający dialog dyrygenta z publicznością sprawił, że widzowie jak zahipnotyzowani poddali się rytmom wychodzącym spod muzycznych instrumentów aż 60 muzyków orkiestry. Każdy utwór spotykał się z owacją nie tylko po, ale także w trakcie jego trwania, dzięki czemu na sali panowała fantastyczna atmosfera i radość, niczym z filmów Disneya!

„To było niesamowite przeżycie. Nigdy do tej pory na naszych koncertach publiczność nie reagowała aż tak żywiołowo. To tylko utwierdza nas w przekonaniu, że jest zapotrzebowanie na takie koncerty i motywuje nas do dalszego działania. Mamy nadzieję, że majowe koncerty w Gdyni, Wrocławiu i Poznaniu spotkają się z równie entuzjastycznym przyjęciem, szczególnie, że tam czekają widzów kolejne niespodzianki” – powiedział Tomasz Sowa z Trinity Entertainment, organizator koncertu.

W maju Magiczna Muzyka Disneya zawita do trzech kolejnych miast: Poznania (15.05.2010), Gdyni (28.05.2010) i Wrocławia (30.05.2010).

Magiczna Muzyka Disneya

Magiczna Muzyka Disneya to niezapomniane przeżycie zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Przy dźwiękach najpiękniejszych filmowych melodii widzowie wyruszą w podróż dookoła świata na spotkanie z bohaterami takich filmów jak „Aladyn”, „Piękna i Bestia”, „Mała Syrenka”, czy „Król Lew”. Koncerty składać się będą z ośmiu suit skomponowanych specjalnie do filmów Disneya m.in. przez Alana Menkena, Bruce′a Broughtona i Jerry′ego Goldsmitha. Każdy koncert wykona zespół 60 muzyków Orkiestry Filharmonii Zabrzańskiej pod kierownictwem Tadeusza Wicherka w Zabrzu i Sławomira Chrzanowskiego w Gdyni, Wrocławiu i Poznaniu.

Dodatkowe informacje:
Maja Piotrowska
Dobra Communications s.c.
mpiotrowska@dobrapr.pl

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Po sukcesie w Zabrzu Magiczna Muzyka Disneya wkrótce zabrzmi we Wrocławiu!