Trzecia edycja konkursu Edukacja Ekologiczna jest sztuka

Po sukcesie w Zabrzu Magiczna Muzyka Disneya wkrótce zabrzmi we Wrocławiu!

Po-sukcesie-w-Zabrzu-Magiczna-Muzyka-Disneya-wkrótce-zabrzmi-we-Wrocławiu
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Orkiestra Filharmonii Zabrzańskiej pod kierownictwem Tadeusza Wicherka dosłownie „porwała” publiczność do zabawy i muzyczno-filmowej przygody. Przy dźwiękach najpiękniejszych filmowych melodii widzowie wyruszyli w podróż dookoła świata na spotkanie z bohaterami takich filmów jak „Aladyn”, „Piękna i Bestia”, „Mała Syrenka”, czy „Król Lew”. Nieustający dialog dyrygenta z publicznością sprawił, że widzowie jak zahipnotyzowani poddali się rytmom wychodzącym spod muzycznych instrumentów aż 60 muzyków orkiestry. Każdy utwór spotykał się z owacją nie tylko po, ale także w trakcie jego trwania, dzięki czemu na sali panowała fantastyczna atmosfera i radość, niczym z filmów Disneya!

„To było niesamowite przeżycie. Nigdy do tej pory na naszych koncertach publiczność nie reagowała aż tak żywiołowo. To tylko utwierdza nas w przekonaniu, że jest zapotrzebowanie na takie koncerty i motywuje nas do dalszego działania. Mamy nadzieję, że majowe koncerty w Gdyni, Wrocławiu i Poznaniu spotkają się z równie entuzjastycznym przyjęciem, szczególnie, że tam czekają widzów kolejne niespodzianki” – powiedział Tomasz Sowa z Trinity Entertainment, organizator koncertu.

W maju Magiczna Muzyka Disneya zawita do trzech kolejnych miast: Poznania (15.05.2010), Gdyni (28.05.2010) i Wrocławia (30.05.2010).

Magiczna Muzyka Disneya

Magiczna Muzyka Disneya to niezapomniane przeżycie zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Przy dźwiękach najpiękniejszych filmowych melodii widzowie wyruszą w podróż dookoła świata na spotkanie z bohaterami takich filmów jak „Aladyn”, „Piękna i Bestia”, „Mała Syrenka”, czy „Król Lew”. Koncerty składać się będą z ośmiu suit skomponowanych specjalnie do filmów Disneya m.in. przez Alana Menkena, Bruce′a Broughtona i Jerry′ego Goldsmitha. Każdy koncert wykona zespół 60 muzyków Orkiestry Filharmonii Zabrzańskiej pod kierownictwem Tadeusza Wicherka w Zabrzu i Sławomira Chrzanowskiego w Gdyni, Wrocławiu i Poznaniu.

Dodatkowe informacje:
Maja Piotrowska
Dobra Communications s.c.
mpiotrowska@dobrapr.pl

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent