Weleda
Weleda Baby

Najlepszy prezent na Dzień Babci i Dziadka

Najlepszy prezent na Dzień Babci i Dziadka
📖 Czyta się średnio w 6 min. 🕑
Dziadkowie odgrywają ogromnie ważną rolę w życiu wnuczek i wnuków. To właśnie oni opiekują się pociechami od najmłodszych lat, zawsze służą cenną radą, jak i wsparciem, ale co najważniejsze, to właśnie babcia i dziadek darzą swoje wnuki bezwarunkową miłością. Z tej okazji zasługują nie tylko na najpiękniejsze życzenia, ale przede wszystkim na wyjątkowy prezent prosto z serca. W tym roku podaruj im coś bezcennego – wspomnienia w wyjątkowej oprawie.

Personalizowany prezent na Dzień Babci i Dziadka – postaw na wspomnienia!

Każda babcia, tak jak i każdy dziadek to wyjątkowe osoby, dlatego zasługują na równie unikatowy prezent – taki, którego nie znajdziesz na sklepowych półkach. W tym roku podaruj im coś niezwykle osobistego – Wasze wspólne wspomnienia zachowane w formie fotoksiążki.

Z rodzinnego albumu wybierz te zdjęcia, które przywołują najmilsze wspomnienia, może będzie to spotkanie z nowonarodzonym wnukiem lub wnuczką? A może pierwsze Święta Bożego Narodzenia spędzone w powiększonym gronie? Wypełnij po brzegi strony fotoksiążki rodzinnymi wspomnieniami, do których kochani seniorzy z radością będą powracać.

Z okazji święta babci i dziadka wciel się w rolę autora porywającej powieści – za pomocą zdjęć opowiedz historię przepięknej relacji, która istnieje pomiędzy Twoimi dziećmi a ich dziadkami!

Jak się do tego zabrać? Zacznij od wyboru formatu – możesz zdecydować się na kwadratowe wydanie, jak i te bardziej klasyczne, jak np. A4 a nawet A3. Decyzja podjęta? Świetnie! W takim razie nadszedł czas, by przejść do sedna, czyli wewnętrznego wyglądu fotoksiążki. Jeżeli kreatywność nie jest Twoją najmocniejszą stroną – niczego nie musisz się obawiać. Skorzystaj z gotowych szablonów, które będą stanowić idealne tło dla najpiękniejszych chwil. A może masz w sobie coś z artysty? Twoja wizja bez problemu może znaleźć ujście na kartach fotoksiążki – dzięki intuicyjnemu kreatorowi online w Uwolnij Kolory zaprojektujesz ją tak, jak chcesz!

Podstawy Twojej powieści są już stworzone – czas, by zapełnić karty fotoksiążki najpiękniejszą historią, którą opowiesz za pomocą zdjęć. Koniecznie wybierz te, dzięki którym dziadkowie będą mogli powracać do pięknych chwil i emocji. Każde z nich możesz opatrzyć osobistym komentarzem lub ulubionym cytatem babci, czy dziadka – dzięki temu prezent ten będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Najlepszy prezent na Dzień Babci i Dziadka

Prezent dla Babci i Dziadka ze zdjęciem!

Zapewne doskonale znasz trudy związane z przygotowywaniem prezentu na Dzień Babci i Dziadka, kiedy to każdego roku kochani seniorzy twierdzą, że niczego nie potrzebują bo mają już wszystko. Warto jednak pamiętać, że siła tkwi w prostocie, dlatego postaw na praktyczny prezent, który jednocześnie wywoła radość u dziadków. Wybierz fotokalendarz i podaruj im radość na 365 dni!

Zdecydowanie jest to prezent, z którego zarówno Babcia, jak i Dziadek będą się cieszyć przez cały rok! Dzięki fotokalendarzowi możesz mieć pewność, że najpiękniejsze wspomnienia, zachowane na fotografiach, będą towarzyszyć ukochanym seniorom każdego dnia!

Zaprojektowanie tego wyjątkowego prezentu jest banalnie proste. Na początek zacznij od wyboru formatu – czy będzie to klasyczny kalendarz ścienny a może kalendarz trójdzielny? Przy wyborze rozmiaru koniecznie weź pod uwagę potrzeby Twoich dziadków – czy będzie on im służył do pilnego monitorowania ważnych dla Waszej rodziny dat, czy jako swego rodzaju planner, w którym będą rozpisywać wydarzenia na konkretne dni? W ofercie Uwolnij Kolory znajdziesz opcje, które wyjdą naprzeciw Twoim wymaganiom – od klasyki gatunku, czyli kalendarzy ściennych, poprzez bardziej praktyczne, jak kalendarze jednodzielne i trójdzielne, dzięki którym Twoi dziadkowie nie tylko będą w stanie robić odręczne notatki, ale też zachwycać się wybranym przez Ciebie zdjęciem.

Decyzja o formacie została podjęta, co dalej? Czas na wspomnienia uchwycone w kadrze! Jeżeli Twój wybór padł na klasyczny fotokalendarz z 13 stronami to czeka Cię wyselekcjonowanie najpiękniejszych zdjęć, które trafią na każdą jego stronę. Wybierz te, które mają szczególne znaczenie dla babci i dziadka, ale też wywołają w nich ogrom radości. Dodatkowo taki fotokalendarz możesz spersonalizować dodając ozdobną grafikę oraz tekst. Możesz też zaznaczyć najważniejsze daty, przypominając seniorom o zbliżających się urodzinach ukochanych wnucząt oraz innych uroczystościach. Taki prezent zdecydowanie pomoże im w odnalezieniu rytmu w ich codzienności, a dzięki zawartym w nim zdjęciom każdy dzień przyniesie  radość i ciepło.

Jeżeli Twój wybór padł na kalendarz jednodzielny lub trójdzielny Twoje zadanie jest poniekąd ułatwione. Wybierz jedno zdjęcie, które będzie towarzyszyć babci i dziadkowi przez okrągły rok. Czy będzie to wspomnienie rodzinnych świąt, ferii spędzonych z wnukami a może wspólne zabawy z najmłodszymi pociechami? To Ty wiesz najlepiej co zachwyci ukochanych seniorów.

Taki prezent sprawi nie tylko ogrom radości babci i dziadkowi, ale też pomoże w organizacji ich codzienności.

Wspólny prezent dla babci i dziadka – czy warto?

Choć Dzień Babci i Dziadka to dwa oddzielne święta to coraz częściej sięgamy po prezenty, które sprawią radość obojgu dziadkom jednocześnie. Nasi seniorzy mają za sobą ogromny bagaż doświadczeń i doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nie liczy się liczba podarunków a sam gest i pamięć.

Pomysłów na to, co możesz podarować dziadkom jest wiele, jednak bezkonkurencyjnie największą radość sprawi im zatrzymany czas w postaci zdjęć. Ten prosty podarunek pozwoli seniorom przenieść się do najpiękniejszych chwil, dzięki czemu emocje, które im wówczas towarzyszyły, ponownie do nich powrócą. Wywoływanie zdjęć to klasyczny, ale też i jeden z najlepszych pomysłów na prezent dla babci i dziadka – niosą one za sobą niebywałą wartość sentymentalną, a to właśnie cenią sobie najbardziej osoby w podeszłym wieku.

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowy czas, ale też i powód do gorączkowych poszukiwań idealnego prezentu. Nie marnuj swojego czasu – zaprojektuj unikatowe podarunki bez wychodzenia z domu, siedząc wygodnie na kanapie! Zamówione przez Ciebie produkty wykonamy i dostarczymy pod wskazany adres. Razem z Uwolnij Kolory możesz więc nadać osobisty fotokalendarz, piękną fotoksiążkę lub zestaw sentymentalnych odbitek wprost pod drzwi dziadków.

 Artykuł zewnętrzny

575 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent