Fabryka Marzeń
Zapraszamy do Klockowni!

Mój niesforny szczeniak – Urwis na weselu, Holly Webb. Recenzja

Mój niesforny szczeniak Urwis na weselu Holly Webb recenzja
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Piękna błyszcząca okładka w przeważających kolorach złota i różu z pewnością zaciekawi dziewczynki. Rysunki wykonane przez Kate Pankhurst pomogą małej wyobraźni w tworzeniu obrazu sytuacji.

Jak wiadomo temat ślubu i wesela to coś, co zawsze wzbudza zainteresowanie u młodych dam. Wiele dziewczynek marzy by wziąć ślub i wyglądać jak księżniczka.

Głównymi bohaterami są Ela oraz  jej pies rasy Jack Russell Terier, nazwany Urwisem – imię to idealnie do niego pasuje. Na małego psotnika nie działa nawet szkolenie dla psów. Taki to gagatek. Ela oraz jej rodzina przygotowują się do ślubu cioci Grażyny. Urwis przestaje być w centrum zainteresowania i nie będąc z tego zadowolony, zaczyna psocić!

Ciocia Grażyna jak każda panna młoda chce by jej ślub był idealny. Przed ślubem panuje więc nerwowa atmosfera, trzeba załatwić jeszcze wiele spraw. Należy wybrać suknie dla druhen, bukiety oraz załatwić opiekę dla małego rozrabiaki. Ela ma zostać druhną, wiec jej rola w całym tym zamieszaniu jest bardzo ważna. Tylko jak pomagać i robić wszystko jak należy, kiedy u boku jest mały piesek, nie bez powodu nazwany Urwisem? Zastanówcie się co zrobilibyście kiedy Wasz pies pogryzłby nowy toczek mamy, zakupiony specjalnie na okazję ślubu? Co takiego zrobi Urwis, dlaczego Ela będzie musiała ratować przez niego wesele? Nie wiedzieliście, że psy biorą udział w ceremonii ślubu jako gość specjalny? Koniecznie musicie sie dowiedzieć z jakiego powodu tak sie stało, oraz jak Ela wypadła w roli druhny!

pies + dziewczynka+ wesele = wiele zabawnych sytuacji i świetna zabawa.

Poza przygoda związaną ze ślubem, w skład serii wchodzą : Dom dla Urwisa, Zabawy z Urwisem, Urwis na Pidżama Party, Nowe psoty Urwisa, Świąteczne psoty Urwisa, Przygoda nad morzem, Urwis gwiazdą.

Monika Widurska
www.mamamonia.blog.pl

Mój niesforny szczeniak cz.8 – Urwis na weselu
Autor: Holly Webb
Data wydania: 2015
Format: 128×198
Oprawa: Miękka
Liczba stron: 112
Wiek czytelnika: 6-8 lat
Seria: MÓJ NIESFORNY SZCZENIAK
Wydawnictwo Zielona Sowa

Zapraszamy do działu recenzji książkowych Miasta Dzieci!

 

594 ocen
4.96
dodaj ocenę
×

Autor tekstu : Monika Widurska

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent