Marysia Rebusek. Tajemnica zaginionego szmaragdu. Recenzja

Marysia Rebusek. Tajemnica zaginionego szmaragdu
📖 Czyta się średnio w 1 min. 🕑
Pewnego dnia do panny Lindo przychodzi gość. Marysia, jak na małego detektywa przystało, koniecznie musi sprawdzić kim jest tajemniczy gość. Jak się później okazuje, jest to znana teatralna aktorka Sara Maj, która przyszła do swojej przyjaciółki z wielkim problemem. Zasmucona panna Maj zwraca na siebie uwagę dziewczynki. Główna bohaterka próbuje dowiedzieć się co jest powodem smutku owej kobiety. Jaką tajemnice skrywa aktorka?

Marysia zostaje poproszona o pomoc przez pannę Lindo i będzie mogła wykorzystać swój detektywistyczny talent oraz wrodzoną inteligencję.

Co się wydarzy? Jakie przygody spotkają dziewczynkę?

Zdradzę tylko, że tajemnica związana jest z zaginionym królewskim szmaragdem, a główna akcja toczyć się będzie w teatrze wśród sławnych aktorów, pięknych strojów i tłumu widzów. Nic więcej do wspaniałej przygody nie trzeba. Skrywana tajemnica, piękna miłość, książę i mała-wielka zguba, do tego blichtr sceny i kulisty teatru…

Marysia Rebusek i Tajemnica zaginionego szmaragdu to jedna z pozycji serii Marysia Rebusek, druga książka z tej serii to Marysia Rebusek tajemnica skradzionej sześciopensówki.

Monika Widurska
www.mamamonia.blog.pl

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Tajemnica zaginionego szmaragdu
autor: Holly Webb
Wydawnictwo Zielona Sowa
s. 176
format 128×198 mm
premiera: 8.04.2015

Zapraszamy do działu recenzji Miasta Dzieci! 

 

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent